0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

  Гарантійний сервісний центр «STARCOM SERVICE» виконує невідкладний ремонт ноутбуків, нетбуків різного роду складності у м. Львів. Ми проводимо комплексне сервісне обслуговування ноутбуків любої конфігурації в незалежності від марки і моделі. Крім цього ми виконуємо їх діагностику і модернізацію.
  У нашому сервісному центрі гарантійний ремонт ноутбуків виконується як найшвидше за легкодоступним тарифами. Ми хочемо запропонувати сервіс  ремонту ноутбуків у Львові таких основних виробників: HP, Apple, Asus, Sony, Acer, Samsung, Lenovo, Toshiba та інших.
  Сервіс центр ноутбуків «STARCOM SERVICE» - це команда висококваліфікованих спеціалістів, інженерів.
Відремонтувати ноутбук в домашніх умовах це дуже складно. Тому, щоб досягти бажаного результату потрібні спеціалізовані вміння та тех. пізнання. Наші професіонали виконують високоякісне сервісне обслуговування ноутбуків і допомагають вирішити фактично будь-які проблеми які можуть виникнути з Вашим комп’ютером.

  Великий досвід роботи і найвища ступінь відповідальності за власну роботу – це завдаток  успіху нашого сервісу ноутбуків. Вам надається можливість звернутись до нас з будь-якою проблемою і отримати оцінку висококваліфікованих експертів. При здачі ноутбука сервіс центр ноутбуків «STARCOM SERVICE» Ви отримаєте повну інформацію з описом його стану і комплектації. Коли не можна вирахувати першопричину "на місці", з відвідувачем обмовляється попередня ціна ремонтних робіт. Після проведення повної комплексної діагностики і виявлення обставин поломки встановлюється конкретна ціна і розмір ремонтних робіт.
  Якщо ж замовник відмовляється від гарантійно-ремонтних робіт ноутбука за деякими першопричинами, то він оплачує виключно ціну діагностики. При звичайному ремонті діагностика проводиться безкоштовно.
Ми хочемо запропонувати наступні види робіт: ремонт ноутбуків, ремонт нетбуків, відновлення інформації, встановлення драйверів, ремонт вінчестерів, ремонт і зміна всіх видів девайсів та інше. Гарантійний ремонт ноутбуків в сервісному центрі робиться в короткі терміни.
  Під час виконання ремонту Ви можете постійно здійснювати контроль за станом Вашого замовлення. При потребі наші експерти нададуть Вам повну кваліфіковану консультацію з усіх питань, що стосується Вашого ноутбука.

Сервісний центр «STARCOM SERVICE» - це професійно, швидко, дешево і комфортно.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

      Вы здесь: Home Цікаві статті Ремонт ноутбуків у Львові