0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

Galaxy S III з'явиться в Україні вже у Червні

0006

Флагманський смартфон Samsung Galaxy SIII, представлений 3 травня в Лондоні, з'явиться в українських магазинах вже 14 червня за ціною 6999 грн.

На момент анонса новинки, інтерес до Galaxy SIII в світовому співтоваристві розжарився настільки, що експерти вже називають його найбільш очікуваним Андроїд-смартфоном 2012 року.

Вже сьогодні за рівнем загального резонансу і кількості попередніх замовлень на новий флагман, інтерес українських покупців до Galaxy SIII в 5 разів перевищив показники смартфона Galaxy Nexus, що дозволяє прогнозувати більш високий попит на новий флагман.

Конкурувати дана новинка буде, перш за все, з недавно вийшов HTC One X.

Обидва флагмана володіють стильним дизайном, значним дисплеєм (4.8 і 4.7 дюйма відповідно), чотирьохядерним процесором і 8-мегапіксельною камерою, хоча є й відмінності.

З унікальних можливостей Galaxy S III - виробники забезпечили пристрій розумним оповіщенням про пропущені події Smart Alert, голосовим помічником S Voice, інтелектуальної функцією дзвінка при піднесенні смартфона до вуха. А також революційною технологією Smart Stay, яка дозволяє управляти смартфоном рухом очей, наприклад, перегортати сторінки книги або скролл сторінки в браузері.

Уже стало тенденцією, що Samsung випускає нові моделі смартфонів за кілька місяців до виходу нового iPhone.

В цьому році вихід смартфона Galaxy SIII кілька разів відкладався, головним чином, щоб почати відвантаження одночасно по всьому світу і ще швидше задовольнити попит покупців.

Очікується, що за кількістю продажів, новий пристрій має всі шанси знову потрапити у світові лідери.

Нагадаємо, що попередня модель флагмана Samsung Galaxy SII стала рекорсдменом по продажах серед всіх Андроїд-смартфонів в світі - сума продажів пристрою досягла позначки в 20 мільйонів проданих пристроїв, а сумарні продажі в сукупності з Samsung Galaxy S перевищили 40 мільйонів штук.

На сьогодні ці три смартфона можна назвати найбільш касовою трилогією Андроїд-гаджетів за всю історію.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Ми в соціальних мережах :

      Вы здесь: Home Системи зв'язку Системи зв'язку Galaxy S III з'явиться в Україні вже у Червні