0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

Kaspersky ONE!!! Новинка!

0002

Kaspersky ONE - єдине рішення для захисту всіх Ваших пристроїв. Яким би пристроєм Ви не користувалися, Ваша інформація завжди надійно захищена.

Вільний вибір пристроїв, що потребують захисту.
Оптимальний захист для кожного пристрою.
Просте встановлення і використання.

Одне рішення для всіх пристроїв. Продукт оптимальним чином захищає будь-який Ваш пристрій від нових, постійно створюваних хакерами загроз. З універсальним захистом Kaspersky ONE ви можете легко забезпечити безпеку своїх ПК і ноутбуків, смартфонів і планшетів, а також комп'ютерів Mac. Kaspersky ONE включає в себе всі можливості Kaspersky Internet Security, Антивірус Касперського для Mac, Kaspersky Mobile Security і Kaspersky Tablet Security.

Вільний вибір пристроїв які потрібно захистити. Ви можете вибрати будь-яку комбінацію з 5 пристроїв, які потребують захисту. Наприклад, ви можете захистити 1 ПК, 2 ноутбука і 2 смартфона або 2 смартфона, 2 планшетних комп'ютера і Mac або просто 5 ПК. Якщо при покупці продукту у вас менше 5 пристроїв, і ви придбаєте нові пристрої пізніше, ви також зможете їх захистити. Крім того, ви можете встановлювати заново продукт з пристрою на пристрій в період дії ліцензії. Головне, щоб загальна кількість одночасно захищених пристроїв не перевищувала 5.

Просте встановлення і використання. Єдиний активаційний код полегшує активацію Kaspersky ONE на будь-якому пристрої, а зручний майстер установки дозволяє легко встановити продукт. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Kaspersky ONE забезпечує просте управління продуктом на різних операційних системах і пристроях.

Оптимальне використання системних ресурсів. Регулярні компактні поновлення антивірусних баз не знижують продуктивність пристроїв і не заважають роботі інших програм. При цьому хмарні технології забезпечують миттєву реакцію на нові загрози, не завантажуючи інтернет-канал і оптимально використовуючи ресурси пристрою.

Оптимальний захист для кожного пристрою. Kaspersky ONE - багатофункціональний продукт, що забезпечує захист від Інтернет-загроз в режимі реального часу. Враховуючи технічні можливості та особливості використання пристроїв різного виду, продукт пропонує адресний захист для кожного з них.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Ми в соціальних мережах :

      Вы здесь: Home Системи безпеки Системи безпеки Kaspersky ONE!!! Новинка!