0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

Ремонт комп'ютерів у Львові

 Ремонт комп'ютерів Львів  На сьогоднішній день копанія Starcom Service забезпечує найшвидший, а також якісний ремонт комп'ютерів у Львові. Наші послуги включають в себе підключення, налаштування, оптимізацію роботи комп'ютера, ремонт ноутбуків, нетбуків та іншої комп'ютерної техніки на дому та в офісах м. Львова.

 Фахівці компанії в короткі терміни проведуть програмну і апаратну діагностику комп'ютера, виконають комп'ютерний ремонт будь-якої складності - від настроювальних робіт до заміни вузлових комплектуючих.

Якщо у Вас не працює комп'ютер, потемнів екран, щось гуде всередині системного блоку, а при завантаженні Windows вискакує синій екран, то не вагайтесь, а телефонуйте нам за номером тел. (063)770-99-66. Ми готові в будь-який момент надати Вам швидку комп'ютерну допомогу! Ремонт комп'ютерів у Львові - тепер це так просто!

Виклик майстра додому безкоштовний! Діагностика безкоштовна!

Як показує статистика однією з найбільш затребуваних послуг нашої компанії є ремонт комп'ютерів. Як і будь-яка техніка, комп'ютери також виходять з ладу. Звичайно ж, абонентське обслуговування комп'ютерів у Львові, що включає профілактику апаратної частини, може заздалегідь запобігти певні поломки. Однак комплектуючі, з яких зібраний комп'ютер, мають свій певний ресурс. Більш якісні комплектуючі мають більший ресурс, тому вірогідність їх поломки менша. Розуміють це не всі, тому часто із-за бажання заощадити купують більш дешеві комплектуючі, які при виході з ладу, можуть "потягнути за собою" і інші вузли комп'ютера (наприклад, при купівлі дешевого блоку живлення Ви ризикуєте втратити дорогу материнську плату, відеокарту, оперативну пам'ять і т.п.).

На жаль, навіть покупка дорогих якісних комплектуючих від провідних виробників (топові) не дає Вам гарантії уникнути ремонту комп'ютера. Однією з найпоширеніших причин виходу комп’ютера з ладу є стрибки напруги в мережі та відсутність заземлення в старих будинках.
Ремонт комп'ютера завжди починається з діагностики несправності. Цей етап є, мабуть, одним з найбільш важливих і відповідальних. Правильний, точний і швидкий «діагноз» дозволить провести ремонт в найкоротші терміни з мінімальними тимчасовими і фінансовими втратами. І навпаки - неправильне визначення причини поломки комп'ютера може призвести до даремної витрати часу, грошей і нервів (наприклад, коли «майстер» неправильно визначив неправильний вузол, що призвело до купівлі непотрібних дорогих комплектуючих). Саме цей етап визначає кваліфікацію інженера.
Ремонт комп'ютера у Львові може полягати в заміні несправного вузла (вузлів), або в безпосередньому ремонті цього самого неробочого вузла. Який з цих варіантів вибере майстер - залежить від ситуації. Іноді купівля нових комплектуючих вийде дешевше ніж їх ремонт.
Як швидко буде проведено ремонт комп'ютера, і скільки він Вам обійдеться - залежить в першу чергу від Вас - адже саме Ви обираєте майстра!.
Інженери компанії Starcom Service володіють величезним досвідом з ремонту комп'ютерів та гарантують незмінно високу якість!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.95 (10 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

 

      
Знайти нас на Google+
Вы здесь: Home Ремонт комп'ютерів