0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

На фабриках Canon людей замінять роботами

0007

Виробник однієї з найвідоміших марок дзеркальних фотоапаратів оголосив про «повну автоматизацію» своєї діяльності для скорочення непотрібних витрат. Завдяки щасливому випадку, фабрики Canon розташовані в Японії, яка давно займає лідерські позиції у сфері робототехніки. До повної роботизації виробництва, як заявляють представники компанії, Canon зможе перейти через три роки - до 2015. Люди ж будуть потрібні для того, щоб придумувати, як використовувати ці механізми з більшою ефективністю.

Більш того, за словами Юна Місумі (Jun Misumi), роботизація виробництва не повинна скоротити кількості робочих місць. Співробітники просто займуться тим, з чим роботи впоратися поки не в змозі.

До сих пір автоматизувати виробництво фотокамер було практично неможливо через величезну кількість деталей в цих пристроях. Тим не менш, Canon постійно працює над тим, щоб зробити цей процес ефективніше. Наприклад, наприкінці 90-х компанія почала використовувати гнучкі виробничі системи. Нововведення дозволило працівникам фабрик збирати фотокамери з декількох основних частин замість того, щоб з'єднувати кожну окрему деталь за принципом складального конвеєра.

Звичайно, поки виробник не зможе відмовитися від участі людини у виробництві всієї своєї електроніки. Люди все ще будуть збирати якусь частину «заліза» в осяжному майбутньому. Але після аналогічного рішення виробника iPhone і навіть роботизації складів Amazon тенденція абсолютна очевидна. У міру подорожчання людської праці у всьому світі від нього будуть відмовлятися на користь роботів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

      Вы здесь: Home Наука і техніка Наука і техніка На фабриках Canon людей замінять роботами