Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Програмна профілактика комп'ютера чи ноутбука

 Як тільки Ви помітили, що загальна продуктивність Вашого комп'ютера чи ноутбука впала, під час роботи почали вискакувати підозрілі вікна з помилками, без видимої причини пропадає Інтернет - це означає, що у Вашій системі накопичилася певна кількість помилок, які заважають нормальній роботі ноутбука, виправити які допоможе програмна профілактика. У даному огляді детально розписаний весь комплекс заходів, які входять в програмну профілактику.

 Працюючи за комп'ютером або ноутбуком тривалий період, Ви напевно помічали, що з часом він починає «думати» довше, підвисати, довго завантажує систему або ж довго вимикається - це явна ознака того, що з програмним обладнанням не все в порядку. Також ознаками неправильної роботи можна назвати такі причини, як, починають «злітати» драйвера, при запуску або під час роботи починають вискакувати незрозумілі вікна з помилками, вискакує синій екран, або ж без видимої причини пропадає Інтернет. Все перераховане вище є наслідком програмного збою комп'ютера або ноутбука, і прямо підтверджує, що йому необхідна програмна профілактика.
Програмна профілактика проводиться раз на півроку, щоб уникнути неприємних наслідків для Вашої техніки.
Під програмної профілактикою розуміється - комплекс необхідних заходів, спрямованих на виявлення та усунення несправностей у програмному обладнанні Вашого ноутбука або комп'ютера.

Програмна профілактика комп'ютера включає в себе наступні заходи:

• Перевірка на наявність всіх необхідних драйверів.

• Встановлення всіх оригінальних драйверів.

• Очищення реєстру.

• Очищення системи від шкідливих файлів (cookies) і вірусів*

• Очищення системи від залишків неправильно видалених програм.

• Виправлення помилок Windows на жорсткому диску.

• Відновлення пошкоджених файлів.

• Проведення дефрагментації дисків.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш ноутбук працював на повну потужність, не зависав при обробці навіть незначної інформації, то програмна профілактика допоможе Вам у цьому.

*Важливо!

Перед проведенням програмної профілактики необхідно провести повне лікування системи від вірусів, інакше виконана робота не матиме ніякого ефекту.

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Програмна профілактика комп'ютера чи ноутбука. | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Цікаві статті які варто прочитати Програмна профілактика комп'ютера чи ноутбука.