Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Інтернет телебачення
м. Львів.
Встановлення, налаштування та ремонт.

Інтернет телебачення

Дозвольте Вашому телевізору стати центром розваг в будинку з Смарт ТВ приставкою на Android!

 Інтернет телебачення HD, фільми, ігри, навчання, спілкування - все це на великому екрані телевізора! Тільки уявіть собі гру на великому екрані чи перегляд фільмів в якості HD, Full HD, 4K, онлайн-відео з YouTube або відео-спілкування з друзями по Skype - всі ці можливості відкриє Андроїд Смарт ТВ приставка для телевізора! Це не просто SMART TV, це набагато більше!

 Android Smart TV приставка сьогодні є невід'ємним атрибутом сучасної людини. З огляду на стрімкий ривок розвитку сучасних технологій, щорічно з'являється все більша кількість цікавих і унікальних гаджетів, які поступово стають звичними для всіх. Кожний новий пристрій несе в собі унікальні можливості, які найчастіше спрямовані на полегшення життя людини і створення певного комфорту.

 Якщо врахувати, що Андроїд Смарт приставка для телевізора здатна перетворити звичайний телевізор в щось подібне великому планшету, питання про актуальність і доцільність її купівлі відпаде автоматично. За допомогою цього механізму кожен користувач має право самостійно вибирати, які програми і додатки встановити на свій телевізор. Головне, щоб було доступно підключення до Інтернету.

Що таке Смарт ТВ приставка та які її основні характеристики:

 Смарт ТВ приставка являє собою невеликий комп'ютер, монітором для якого стане Ваш телевізор. Працює цей девайс під управлінням операційної системи Android, яка за останні роки зуміла сподобатися багатьом користувачам смартфонів і планшетів. Простими словами - це приставка до телевізора для Інтернету, своєрідний Mini PC.

 За допомогою даного гаджета Ваш телевізор придбає всі функції класичного планшета або кишенькового комп'ютера. На телевізорі можна буде дивитися Інтернет телебачення, фільми і відео-ролики з Інтернету, слухати улюблену музику, спілкуватися в соціальних мережах, працювати, дивитися IPTV і виконувати безліч інших функцій. Свобода користування обмежується лише вашим виходом в Інтернет.

Чому вигідно купити Андроїд приставку?

 Переваги подібної покупки очевидні. За допомогою даного девайса Ви не тільки отримуєте зручність в користуванні телевізором, але й заощаджуєте гроші на покупку DVD-плеєра і планшета, так як смарт приставка Андроїд виконує ті ж функції, що і згадані пристрої.

 Купити Смарт ТВ приставку для телевізора можна з тієї причини, що вона має компактні габарити. Як правило, розмір подібного гаджета не перевищує габаритів блокнота. До пристрою підключається всього 2 шнура: HDMI для підключення до телевізора і блок живлення.

 Варто відзначити, що Смарт ТВ приставка володіє значним асортиментом моделей які часто називають ТВ приставка, TV Box, Android Smart TV Box, Mini PC, Android Mini PC, Android TV. Кожен користувач може підібрати для себе оптимальний варіант даного пристрою, грунтуючись на його процесорі, кількості підтримуваних аудіо і відео форматів, спектрі виконуваних функцій і дизайні.

Смарт ТВ приставка на Android може використовуватися в різних сферах людського життя, наприклад:

• Готельно-ресторанний бізнес.
• При проведенні презентацій або тренінгів.
• Як ігрова приставка.
• В якості робочого комп'ютера.
• Для перегляду фільмів і відео роликів в якості Full HD і 4K.
• Для перегляду телебачення через Інтернет.

 Якщо Ви вирішили купити Андроїд Смарт ТВ приставку, то ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Це незамінний аксесуар для сучасної, розвиненої і цілеспрямованої людини, якій важливий комфорт і економія свого часу.

Для того, щоб замовити послугу встановлення та налаштування Android Smart TV Box у Львові чи області телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Інтернет телебачення | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Інтернет телебачення