Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  

Інтернет телебачення у Львові

internet tv

Дозвольте Вашому телевізору стати центром розваг в будинку з ТВ приставкою на Android!

  Інтернет, ТБ, ігри, фільми, навчання, спілкування - все це на великому екрані телевізора! Тільки уявіть собі гру в знамениті Angry Birds, перегляд онлайн-відео з Megogo в HD або відео-спілкування з друзями по Skype - всі ці можливості відкриє Андроїд приставка для телевізора! Це не просто SMART TV, це набагато більше!
  Андроїд приставка сьогодні є невід'ємним атрибутом сучасної людини. З огляду на стрімкий ривок розвитку сучасних технологій, щорічно з'являється все більша кількість цікавих і унікальних гаджетів, які поступово стають звичними для всіх. Кожний новий пристрій несе в собі унікальні можливості, які, найчастіше, спрямовані на полегшення життя людини і створення певного комфорту.

  Якщо врахувати, що Андроїд приставка для телевізора здатна перетворити звичайний телевізор в щось подібне великому планшету, питання про актуальність і доцільність її купівлі відпаде автоматично. За допомогою цього механізму кожен користувач має право самостійно вибирати, які програми і додатки встановити на свій телевізор. Головне, щоб було доступно підключення до Інтернету.

Перд тим як купити ТВ приставку пропонуємо ознайомитися з її основними характеристиками.

Смарт ТВ приставка являє собою невеликий комп'ютер, монітором для якого стане ваш телевізор. Працює цей девайс під управлінням операційної системи Android, яка за останні роки зуміла сподобатися багатьом користувачам смартфонів і планшетів. Простими словами - це приставка до телевізора для Інтернету, своєрідний Mini PC.

  За допомогою даного гаджета ваш телевізор придбає всі функції класичного планшета або кишенькового комп'ютера. На телевізорі можна буде дивитися фільми і відео ролики з Інтернету, слухати улюблену музику, спілкуватися в соціальних мережах, працювати, дивитися IPTV і виконувати безліч інших функцій. Свобода користування обмежується лише вашим виходом в Інтернет.

Чому вигідно купити Андроїд приставку?

  Переваги подібної покупки очевидні. За допомогою даного девайса ви не тільки отримуєте зручність в користуванні телевізором, але й заощаджуєте гроші на покупку DVD-плеєра і планшета, так як смарт приставка Андроїд виконує ті ж функції, що і згадані пристрої.

  Купити Смарт ТВ приставку для телевізора можна з тієї причини, що вона має компактні габарити. Як правило, розмір подібного гаджета не перевищує габаритів блокнота. До пристрою підключається всього 2 шнура: HDMI для підключення до телевізора і блок живлення.

  Варто відзначити, що приставка смарт ТВ володіє значним асортиментом моделей які часто називають ТВ приставка, TV Box, Android Smart TV Box, Mini PC, Android Mini PC, Android TV. Кожен користувач може підібрати для себе оптимальний варіант даного пристрою, грунтуючись на його процесорі, кількості підтримуваних аудіо і відео форматів, спектрі виконуваних функції і дизайні.

ТВ приставка на Android може використовуватися в різних сферах людського життя, наприклад:

• Готельно-ресторанний бізнес.
• При проведенні презентацій або тренінгів.
• Як ігрова приставка.
• В якості робочого комп'ютера.
• Для перегляду фільмів і відео роликів Full HD якості.
• Для перегляду телебачення через Інтернет.

  Якщо ви вирішили купити Андроїд ТВ приставку, то ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Це незамінний аксесуар для сучасної, розвиненої і цілеспрямованої людини, якій важливий комфорт і економія свого часу.

  Для того, щоб замовити послугу встановлення Android Smart TV Box у Львові або області Вам необхідно лише зателефонувати нам за номером: тел. (063)770-99-66 або тел. (098)257-70-72.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)
Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Google Business
До нового року залишилось:

Інтернет телебачення | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Інтернет телебачення