0 Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72  ico phone1  +38(066)254-66-88  ico skype1  StarService.com.ua   ico mail1 Support(at)starservice.com.ua

Встановлення Windows / Linux у Львові

 Встановлення Windows / Linux Львів

Також компанія Starcom Service надає таку послугу, як встановлення операційних систем Windows чи сімейства Linux.

Перед тим, як встановити на свій комп'ютер операційну систему, необхідно визначитися яка саме ОС Вам необхідна! 

Всі операційні системи поділяються на дві великі групи:

 Сімейство операційних систем «Windows» від компанії «Microsoft» і альтернативні операційні системи, наприклад Ubuntu, створені іншими виробниками.

  Серед альтернативних операційних систем найбільш поширена «Linux».

Наша компанія не тільки надає послугу встановлення «Windows» / «Linux» у Львові. Наші фахівці за бажанням  встановлять на Ваш комп'ютер будь-яку операційну систему, з тих, що існують на даний час.
 Можливо, встановлення операційної системи, зокрема, встановлення «Windows» - досить проста справа, і провести її досвідчений користувач комп'ютера може навіть у  домашніх умовах. Проте ми все ж рекомендуємо Вам звернутися до професіоналів, для того,  щоб встановлення «Windows» на Ваш комп'ютер пройшло без неприємних несподіванок.
  Встановлення «Windows» не обмежиться власне самим встановленням, ми ще налаштуємо операційну систему спеціально для Вас, враховуючи Ваші побажання.  Крім того, при встановленні операційної системи ми відразу встановимо Вам базовий пакет програм необхідних для роботи, а також і антивірусний захист комп'ютера. А якщо встановлюється одна з професійних операційних систем, то наші фахівці одразу ж проведуть і адміністрування системи, створивши необхідну кількість профілів декількох користувачів одного комп'ютера.

Для того, щоб замовити додому фахівця, який професійно встановить і налаштує  будь-яку операційну систему, достатньо лише зателефонувати за номером тел. (063)770-99-66.

Виклик майстра безкоштовний! Діагностика безкоштовна!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (17 Голосов)
Ми в соціальних мережах :

 

      
Знайти нас на Google+
Вы здесь: Home Встановлення Windows/Linux