Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Модернізація комп'ютерів
м. Львів

Модернізація комп'ютерів м. Львів

 Технології стрімко розвиваються і комп'ютер, який ще вчора вважався потужним і продуктивним - сьогодні вже безнадійно застарів. Компанія Star Service руйнує цю теорію! Ми пропонуємо Вам комп'ютерну допомогу у Львові з модернізації Вашого стаціонарного комп'ютера або мобільного ноутбука.

 Сучасні тенденції комп'ютерного ринку такі, що практично кожен рік з'являється все нове «залізо». Також із завидною регулярністю випускаються програми, операційні системи і комп'ютерні ігри. В результаті, неминуче настає момент, коли продуктивності комп'ютера вже не вистачає для того, щоб пограти в нову іграшку або запустити будь-який ресурсоємний додаток.   Найпростішим рішенням проблеми в такій ситуації, безумовно, є купівля нового комп'ютера. Але кожні рік - два міняти комп'ютер - це задоволення не з дешевих. Тому краще задуматися про модернізацію або апгрейд свого комп'ютера, щоб збільшити його продуктивність.

 У будь-якому сучасному ПК закладена можливість такої модернізації. І шляхом заміни відеокарти або процесора, додавання оперативної пам'яті можна відносно легко домогтися перетворення старого комп'ютера на більш потужну і швидку машину, яка буде здатна впоратися з поставленими завданнями.

Для чого і в яких випадках застосовують модернізацію комп'ютера?

 Новий комп'ютер з якісними комплектуючими може прослужити своєму власникові досить довгий час. Але, на жаль, саме по собі комп'ютерне «залізо» застаріває набагато швидше, ніж виходить з ладу. Це означає, що комп'ютер, куплений всього два - три роки тому, вже перестає справлятися з новітніми програмами та іграми. «Старий» комп'ютер дозволяє комфортно працювати тільки з вже старішими версіями програм, а з запуском нових у користувача виникають певні труднощі. І тут виходом з положення стає модернізація комп'ютера. Апгрейд (модернізація) комп'ютера - це оновлення його окремих комплектуючих на більш потужні та сучасні з метою збільшення продуктивності системи.

 Оскільки сучасні персональні комп'ютери побудовані за модульною системою, вони дозволяють розширювати свої технічні можливості і проводити модернізацію, причому неодноразово. В результаті модернізації користувач може отримати більш потужну конфігурацію свого ПК із збереженням на ньому всієї наявної інформації і файлів.

Коли слід вдаватися до модернізації комп'ютера?

 Якщо Ваш комп'ютер працює нормально і Ви не маєте ніякого дискомфорту при роботі з додатками або при запуску ігор, то про модернізацію думати поки рано. Необхідність в апгрейді ПК виникає тоді, коли він починає працювати на межі своїх можливостей, з натугою при вирішенні різноманітних завдань. Користувач починає відчувати дискомфорт, пов'язаний, зокрема, з дуже повільним запуском ресурсномістких додатків.

 Крім того, задуматися про модернізацію слід в тих випадках, коли при запуску декількох додатків одночасно комп'ютер починає працювати дуже повільно, не реагуючи на дії користувача. Нарешті, апгрейд комп'ютера просто необхідний, якщо Ви хочете пограти в нову іграшку, при запуску якої Ваш ПК починає сильно «гальмувати» або оновлення кадрів на моніторі відбувається надто повільно.

 Втім, тут потрібно враховувати один важливий аспект. Оскільки постійно на ринку з'являються нові процесори, відеокарти і материнські плати, які краще пристроїв попереднього покоління, то модернізувати комп'ютер можна хоч кожні півроку. Однак у цьому випадку ніякої вигоди порівняно з придбанням нового ПК не буде. Тому модернізувати комп'ютер варто лише в тому випадку, якщо реальна вигода від такої модернізації буде більше, ніж від покупки нового системного блоку з усіма основними комплектуючими.

 Але час тягнути з модернізацією також не варто, адже в іншому випадку Вам необхідно буде купувати і встановлювати нову материнську плату, що може спричинити за собою і заміну процесора і відеокарти, і оперативної пам'яті і жорсткого диска. В результаті така модернізація влетить у копієчку. Тому кожен раз при плануванні апгрейда комп'ютера рекомендується відразу визначитися зі своїми майбутніми витратами і очікуваної вигодою від підвищення продуктивності системи.

Способи модернізації комп'ютера:

 Оновлювати можна практично всі компоненти комп'ютера, однак з точки зору ефективності найпоширенішими способами модернізації є:

• Збільшення об'єму оперативної пам'яті

 Швидко підняти продуктивність і швидкодію комп'ютера можна шляхом додавання нових модулів оперативної пам'яті або повної заміни «оперативки» на модулі більшого об'єму. При цьому бажано встановлювати нові модулі пам'яті, які будуть працювати на максимальній доступній частоті. Тим самим буде забезпечуватися максимальна швидкість обміну даними. Оперативна пам'ять, як відомо, служить для тимчасового зберігання даних і виконуваних програм. Як правило, материнські плати сучасних комп'ютерів обладнуються кількома роз'ємами для установки модулів оперативної пам'яті, тому практично завжди можна додати додатковий модуль для підвищення швидкодії. Головне лише полягає в тому, щоб з'ясувати який максимальний обсяг, тип пам'яті і частотні характеристики підтримує Ваша материнська плата.

• Заміна процесора

 Оскільки центральний процесор є ключовим елементом будь-якого ПК, то його заміна на більш потужну модель є одним з найбільш ефективних способів для істотного підвищення продуктивності системи. Замінюють процесор при модернізації на модель з більш високою тактовою частотою. При цьому миттєво підвищується загальна швидкість роботи системи - додатки запускаються швидше, комп'ютер отримує можливість виконувати за короткий час більшу кількість операцій.

 Однак треба розуміти, що кожен процесор може працювати тільки з певним набором мікросхем чіпсетів і логіки. Це означає, що заміна старого процесора можлива тільки тоді, коли материнська плата і новий процесор повністю сумісні один з одним. На жаль, частіше буває навпаки, оскільки нові процесори працюють тільки з новітніми чіпсетами і материнськими платами.

 Якщо ж материнська плата не підтримує встановлений процесор, то тут спочатку доведеться купувати нову «материнку». Така модернізація вимагає серйозних витрат. У такій ситуації більш виправданим рішенням замість апгрейда ПК може стати покупка нового системного блоку з новітньою материнською платою і більш потужним процесором.

• Збільшення об'єму жорсткого диска

 Заміна старого жорсткого диска (вінчестера) на більш новий дозволяє не тільки отримати додаткове місце для зберігання даних, але і збільшити швидкість доступу до файлів. Це досягається за рахунок того, що в нових жорстких дисках, як правило, реалізуються більш досконалі технологічні рішення, спрямовані на збільшення швидкості роботи з даними.

• Заміна відеокарти

 Якщо Вашому комп'ютеру не вистачає продуктивності при роботі з графічними додатками або комп'ютерними іграми, варто задуматися про заміну відеокарти. Новий графічний адаптер допоможе одержати більш високу продуктивність при роботі з відео і графікою. Правда, тут також слід звернути увагу на те, які відеокарти підтримує материнська плата Вашого ПК. Можливий варіант не тільки заміни відеокарти на більш потужну модель, але і паралельне підключення відразу декількох графічних адаптерів, що дасть серйозний приріст продуктивності в графічних додатках.

 Крім цих способів модернізації, варто також виділити заміну блоку живлення, яка може знадобитися в тих випадках, коли потужності старого блоку просто не вистачає для енергопостачання всіх підключених пристроїв. У деяких випадках при модернізації комп'ютера буде потрібно оновити BIOS, тобто спеціальне програмне забезпечення, що служить своєрідним містком між програмною і апаратною частинами комп'ютера. Наприклад, оновлення BIOS може знадобитися тоді, коли новий процесор можна фізично встановити відповідне гніздо на материнській платі, але система при цьому розпізнає його неправильно. Оновлення BIOS також допомагає позбавитися від різних програмно-апаратних помилок, які гальмують роботу системи.

 Модернізація комп'ютера у Львові - це не тільки відмінна можливість заощадити свої гроші на покупку нового комп'ютера. Адже сьогодні ще зустрічаються фірми, які купують старі комплектуючі при купівлі нових компонентів системного блоку. Ви оплачуєте тільки різницю і йдете додому з новими комплектуючими. Чи можна продати старі комплектующие через Інтернет і отримати ще більшу вигоду.

 Резюмуючи, можна сказати, що модернізація комп'ютера - це хороший спосіб збільшити швидкодію та продуктивність комп’ютера, щоб він не гальмував при роботі з ресурсномісткими додатками і новітніми комп'ютерними іграми. Однак підходити до апгрейду свого ПК завжди треба з розумом і чітким плануванням своїх витрат. Інакше заміна старих комплектуючих на нові обернеться для Вас не економією, а зайвою витратою грошей.

 Фахівці нашої компанії замінять застарілі комплектуючі на нові, що дасть абсолютно нове життя Вашому комп'ютерові. Ви обов'язково відчуєте прискорення в його роботі. Модернізація комп'ютера - це, перш за все грамотний підбір комплектуючих. Довіртеся професіоналам!

 Встановлення нового обладнання чи комплектуючих супроводжується підбором якісних драйверів, налаштуванням вузлів комп'ютера. В окремих випадках може знадобитися дрібний ремонт комп'ютера, що теж з легкістю виконають наші майстри.

Для того, щоб замовити послугу чи отримати безкоштовну консультацію телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Модернізація комп'ютерів | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Модернізація комп'ютерів