Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Встановлення програмного забезпечення у Львові

Встановлення програмного забезпечення Львів

Компанія Star Service пропонує Вам йти в ногу з часом і використовувати новітнє програмне забезпечення. Фахівці компанії встановлять необхідну програму (офісні програми, антивірус, програми для прискорення комп'ютера, архіватори, відео-кодеки і багато чого іншого) або цілий програмний пакет у м. Львів.

  Можливо Ви подумаєте, а що тут такого складного у встановленні програм? Хочемо Вас повідомити, що встановити програму це тільки частина роботи, після встановлення програми її ще потрібно налаштувати так, щоб вона стабільно працювала.

  Наші фахівці не тільки налаштують програмне забезпечення під Ваші вимоги але й проведуть консультацію по подальшому використанню.

  Раді запропонувати Вам нову послугу - "Повний пакет" в яку входить встановлення операційної системи та збірки найнеобхідніших програм.

Ще один не менш важливе питання - це видалення програм.

  Видалення програм може вимагатися з ряду причин: застарілі програми, програми в яких відпала потреба або програми, які перестали працювати. Ми рекомендуємо проводити видалення програм фахівцями, тому що софт, який видалено з комп’ютера залишає за собою досить багато сміття, як на дисках, так і в системно реєстрі. Потрібно пам'ятати, неправильне чищення реєстру, а також системних файлів, може призвести до збою роботи комп'ютера.

Короткий перелік послуг з встановлення програмного забезпечення:

• Встановлення антивірусних програм, файрволів - антивірусні програми і файрволи використовуються для захисту комп'ютера від вірусів і атак з Інтернету.
• Встановлення кодеків - програми здатні виконувати кодування і декодування даних або сигналу. Іншими словами це програми, без яких Ви не зможете робити перетворення відеофайлів, а також їх перегляд на Вашому комп'ютері.
Встановлення плеєрів - програми для перегляду відео файлів в різних форматах.
Встановлення архіваторів - програми для роботи з архівами такими як: rar, zip, arj і т.д.
Встановлення офісних програм - програми для роботи з текстом, перекладачі, органайзери, такі як: Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, PROMT, Adobe Acrobat Reader...
Встановлення графічних програм - програми для редагування та перегляду графічний файлів у різних форматах. Найпопулярніші на сьогоднішній день програми це: ACDSee і Adobe Photoshop, хоча є достатньо багато інших.
Встановлення Інтернет програм - це програми, які використовуються для роботи в Інтернет. Як правило, стандартний набір таких програм включає в себе: браузер, для перегляду веб сторінок; поштову програму ( The Bat, Outlook Express ... ), для роботи з поштою; програми для надсилання миттєвих повідомлень ( Skype, ICQ ... ); download-менеджери - програми для завантаження файлів з мережі інтернет (FlashGet, ReGet, Download Master, Torrent...).

Встановлення специфічних програм під замовлення.

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Встановлення програмного забезпечення | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Встановлення програм