Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Супутниковий Інтернет
м. Львів
Встановлення, підключення та налаштування.

 Давайте для початку дізнаємося, що таке супутниковий інтернет та розглянемо декілька основних сучасних технологій реалізації супутникового інтернету.

 Супутниковий інтернет - це спосіб забезпечення доступу до мережі інтернет з використанням технологій супутникового зв'язку.

Супутниковий Інтернет TOOWAY

 Що таке Tooway?

 Tooway - це послуга високошвидкісного супутникового широкосмугового зв’язку, яку надає Eutelsat Skylogic. Регіони, які не мають доступу до швидкого ADSL або оптоволоконного широкосмугового зв’язку, можуть отримати швидкий доступ до Інтернету через високопродуктивний супутник Ka-діапазону KA-SAT.

 KA-SAT - перший європейський супутник, призначений виключно для доступу в Інтернет. Супутник, запущений у 2010 році на орбіті 9 градусів східної довготи, забезпечує 82 великі промені, що перекриваються, охоплюючи Великобританію, Європу, Близький Схід і Північну Африку, щоб забезпечити повне покриття цих регіонів. Це означає, що якщо ви добре бачите небо, ви можете отримати послугу Tooway.

Необхідне обладнання:

1. Супутникова антена Tooway.

2. Конвертор приймально-передавальний TRIA.

3. Супутниковий термінал ViaSat.

4. Джерело живлення.

5. Кронштейн універсальний.

6. ВЧ кабель.

Супутниковий Інтернет STARLINK

 Що таке Starlink?

 Starlink – це глобальна супутникова система компанії SpaceX. Система надає доступ до широкосмугового інтернету у будь-якій точці планети. Система працює через супутники зв’язку, розташовані на низькій навколоземній орбіті (близько 500 км над поверхнею). Кожен важить приблизно 250 кг і працює від сонячної батареї. Тестові прототипи вивели на орбіту в лютому 2018 року.

Необхідне обладнання:

1. Термінал для прийому сигналу зі супутника.

2. Wi-Fi маршрутизатор.

3. Джерело живлення.

4. Кронштейн та кабель.

 Якщо ви купили комплект обладнання Tooway чи Starlink і не знаєте як його встановити та налаштувати, тоді телефонуйте нам, наші фахівці із задоволенням допоможуть вам встановити антену, а також налаштувати термінал.

Для того, щоб замовити послугу у Львові чи отримати безкоштовну консультацію телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Супутниковий Інтернет | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Супутниковий Інтернет