Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72 

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Телебачення IPTV, OTT м. Львів

iptv min

 Перегляд телевізійних програм на комп'ютері, планшеті або смартфоні вже не є чимось надзвичайним і екзотичним, так само, як недавно увійшло в наше життя і телебачення IPTV, OTT. При цьому абоненту не важливі технічні відмінності в технологіях доставки контенту - він просто хоче дивитися улюблені фільми, відеозаписи та телепередачі де завгодно, коли завгодно і на будь-якому пристрої, будь то планшет, смартфон або телевізор.

Цифрове ТБ (IPTV, OTT) - технологія передачі цифрового телебачення в мережах, нове покоління телебачення.

 Клієнтським устаткуванням можуть слугувати всі комп'ютери (які відповідають системним вимогам), спеціалізовані Смарт ТВ приставки (Android TV), медіа-плеєри, телевізори з технологією Smart TV, мобільні пристрої. На програмному рівні доступ до ресурсів цифрового телебачення (IPTV, OTT) може здійснюватися як за допомогою спеціальних додатків (програм), так і за допомогою звичайного Інтернет-браузера, вбудованого у пристрій.

Переваги цифрового телебачення (IPTV, OTT) у порівнянні з ефірним й супутниковим ТБ:

Висока якість зображення, відсутність перешкод через слабкий сигнал або щільну хмарність.
Великий пакет доступних каналів та зручне розташування по каталогах.
EPG (electronic program guide), інформативний розклад програми передач.
Кінотеатр з величезною кількістю фільмів і серіалів.
Зручне управління, як пультом, так і іншими аксесуарами.
Відсутність необхідності налаштовувати тюнер й оновлювати списки каналів на супутниках у разі зміни транспондерів.
Можливість перегляду на будь-якому пристрої з доступом до мережі Інтернет.

Для перегляду цифрового телебачення (IPTV, OTT) Вам знадобиться:

На комп'ютері - встановлене програмне забезпечення - відеопрогравач з підтримкою IPTV, наприклад, VLC player, тощо, та плейліст ТБ каналів або додаток провайдера якщо OTT.
На мобільному присторої (смартфон, планшет) - встановлений додаток - відеопрогравач з підтримкою IPTV, наприклад VLC Player (всі платформи), та плейліст ТБ каналів або додаток провайдера якщо OTT.
На SMART TV - вбудований чи сторонній IPTV віджет або додаток провайдера якщо OTT. Для налаштування радимо ознайомитися з інструкцією для конкретної моделі телевізора.
На звичайному телевізорі - SMART TV, IPTV приставка та плейлист ТБ каналів або Android TV приставка чи інша Смарт ТВ приставка BOX з підтримкою встановлення додатків якщо OTT.

Для того щоб замовити послугу встановлення та налаштування телебачення IPTV, OTT у Львові чи області телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Телебачення IPTV / OTT | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Телебачення IPTV / OTT