Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Лікування комп'ютерів від вірусів у Львові

Лікування вірусів Львів

Використовуючи новітні технології діагностики вірусної активності, фахівці компанії Star Service встановлять на Ваш комп'ютер програмне забезпечення, яке захистить Ваш комп'ютер від вірусних атак або позбавить від шкідливих наслідків їх впливу на систему. У разі якщо шкідлива програма завдала серйозної шкоди, можливе перевстановлення операційної системи з відновленням втрачених даних або, при необхідності, терміновий ремонт комп'ютера.

  Що таке комп'ютерні віруси? Як антивіруси справляються зі своєю робою? Звідки найбільш висока ймовірність "підхопити" вірус і як вилікувати заражений комп'ютер? Які віруси найнебезпечніші і який антивірус найкращий? Відповіді на ці всі питання Ви зможете отримати від фахівців нашої компанії.

Перші признаки того, що комп'ютер заражений вірусом - це нестабільна його робота!

  Якщо Ваш комп'ютер часто висне і поводиться неадекватно, то причиною цього часто є віруси. Наприклад, до Вас зайшов хтось, обмінятися музикою. Запустили Ви його флешку, спокійно обмінялися музикою, і хтось, щасливий, пішов. Він навіть не здогадується, яку "свиню" він Вам підклав. На наступний день з Вашим улюбленим комп'ютером починають відбуватися "чудеса": програми гальмують, DVD-Rom сам "випльовує" диски, а на весь екран висвічують "гарячі" картинки з пропозицією оплатити якісь "послуги".

  Шкідливе програмне забезпечення може міститися в флешці, дискеті, DVD-диску, портативному або звичайному жорсткому диску (HDD), на Інтернет-сайті і т.д.

  З підключенням до Інтернету комп'ютер вмить стає об'єктом потужної атаки ще більшої кількості різноманітних вірусів: звичайних вірусів, троянів, хробаків, RootKit, AdWare, шкідливих програм та інших.

  Щодня з’являються нові шкідливі програми, над цим працюють тисячі хакерів по всій земній кулі. Розташовуються джерела вірусів на різних ресурсах мережі, у поштових повідомленнях, в сервісах миттєвих повідомлень і непомітно проникають у Ваш слабо захищений комп'ютер. Встановлення антивіруса і Firewall можуть з певною ймовірністю лікувати або видалити віруси, які вже увійшли в систему, і запобігти повторному зараженню.

Короткий перелік послуг з категорії лікування комп'ютерних вірусів:

• Лікування або видалення вірусів, троянських програм і черв'яків з жорсткого диска, оперативної пам'яті, реєстру.
• Налаштування Firewall, блокування небажаного контенту.
• Лікування або видалення RootKit, лікування від троянів в завантажувальній області, в прихованих процесах і прихованих файлах.
• Встановлення і оновлення антивірусу, Firewall.
• Консультації по безпеці в Інтернет.
• Відновлення працездатності Windows після збоїв, викликаних вірусами.
• Налаштування безпеки Windows оптимізація служб, оптимізація автозавантаження.

  Якщо при вході в Інтернет Ви заходите не туди, куди хотіли, а на непристойні сайти то це теж дія шкідливої програми і Ваш комп'ютер потребує лікування.

  Ми встановимо Вам програму, що перевіряє Ваші листи на наявність шкідливих програм, вона буде автоматично лікувати, видаляти або переміщати заражені листи в карантин, де вірус вже не зможе завдати шкоди Вашому комп'ютеру.

З Star Service Ви назавжди забудете про те, що таке віруси.
Ми надаємо послуги лікування або видалення будь-яких вірусів з Вашої системи.

Гальмує комп'ютер? Швидше за все це віруси ... не потрібно боятися - комп'ютерна допомога вже поруч!

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Лікування комп'ютерів від вірусів | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Лікування від вірусів