Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Налаштування Інтернету у Львові

Налаштування Інтернет Львів

Як підключити Інтернет у Львові? Як налаштувати комп'ютер на правильну роботу в мережі Інтернет? Як захистити комп'ютер від вірусів і не стати жертвою хакера? Компанія Star Service знає відповіді на ці всі питання. Краща комп'ютерна допомога - завжди до Ваших послуг!

  Наші фахівці допоможуть Вам визначитися у виборі провайдера, а також налаштують і оптимізують Ваш комп'ютер на правильну і швидку роботу в мережі Інтернет. Можливе налаштування локальної мережі Ethernet чи Wi-Fi. Якщо Вам потрібно налаштувати сервер чи зробити якусь іншу специфічну конфігурацію звертайтеся або телефонуйте. Наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

  Правильне налаштування Інтернету може істотно збільшити швидкість роботи в Інтернеті. Наприклад, поставити в реєстрі ОС найбільший розмір переданого блоку даних (Maximum Transmission Unit, MTU), зменшити максимальний час життя IP пакету і багато іншого. Всі ці дії збільшують швидкість Інтернету. Якщо Ви хочете заощадити багато годин, проведених за документацією Windows, і убезпечити себе від невимушених помилок, що виникають в системі при неправильній зміні ключів реєстру ОС. Займайтесь своєю безпосередньою роботою, а налаштування реєстру довірте професіоналам.

  Налаштуванням Інтернету доводиться займатися як приватним користувачам, так і власникам бізнес мереж. Це завдання надскладне, і для його належного виконання потрібні не тільки інструкції провайдера, але і базові знання в області комп'ютерних мереж. Потрібно вільно володіти такими поняттями, як IP адреса, маска підмережі, шлюз, DNS сервер.

  У класичному варіанті налаштування Інтернету зводиться до налаштування на комп'ютері (або ноутбуці) клієнта параметрів мережевого з'єднання. Це у випадку якщо провайдер виділяє для Вас "порт" (віртуальний або реальний) і налаштовує його зі свого боку, а потім проводить до Вас окремий мережевий кабель (або телефонну лінію, антенну лінію, радіоканал)

Короткий перелік послуг з категорії налаштування Інтернет:

• Підвищення швидкості роботи в Інтернеті шляхом внесення коректив до реєстру Windows.

• Встановлення і налаштування браузерів - програм для серфінгу в просторах Інтернету (Chrome, YandexFirefox, Opera, Internet Explorer, ...).
• Робота з електронною поштою - встановлення програм (OutlookThunderbird, The Bat, ...), налаштування облікових записів.
• Спеціальні програми для завантаження файлів (фільми, музика, ігри, програми) з Інтернету.
• Консультації - навчання Вас і Ваших дітей роботі в Інтернеті.

Також ми здійснюємо настроювання підключення до Інтернету за допомогою Вашого мобільного телефону!

• Інтернет та інформаційна безпека.

  Забезпечення безпеки роботи в Інтернеті - дуже важливий момент, яким не можна нехтувати. Адже поки Ваш комп'ютер не мав виходу у Всесвітню Павутину, тільки Ви і Ваші довірені особи мали доступ у свята святих. Після підключення комп'ютера до Інтернету, йому доведеться відбиватися від електронних шахраїв, хакерів і їх дітищ - Інтернет-вірусів. Тепер віруси можуть потрапити до Вас не тільки через флешки, диски, вінчестери, але і через Глобальну Мережу. Тому радимо Вам не відкладати це питання в довгий ящик. Довірте цю справу фахівцям.

Star Service - це гарантія стабільності і безпеки Вашої роботи в Інтернет.

 Також звертаємо Вашу увагу на новий програмний пакет "Повний Захист", з яким робота в мережі Інтернет стає максимально безпечною.

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Налаштування Інтернету | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Налаштування Інтернет