Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Налаштування SMART TV
м. Львів
Встановлення додатків, підключення телевізора до Інтернету.

Налаштування SMART TV

 Ви купили телевізор з функцією SMART TV і не знаєте як його налаштувати? Або не можете знайти часу самостійно розібратися з його налаштуванням?

 Пропонуємо Вам скористатися нашою послугою - налаштування телевізорів у Львові. Ми швидко підключимо і налаштуємо Ваш телевізор з функцією Smart TV, Смарт ТВ в зручні для Вас день і час. Ви дізнаєтеся багато нового та цікавого.

 На сьогоднішній день вже багато користувачів обзавелися телевізорами з функцією SMART, ANDROID але далеко не всі знають про можливості таких телевізорів. Одним з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV, OTT. Для тих хто не знає, IPTV, OTT являє собою сучасне цифрове телебачення, яке набагато перевершує за якістю картинки і звукового супроводу більшість аналогових каналів.

 З IPTV, OTT Ви зможете переглядати безліч каналів різної тематики. Існує кілька способів підключити IPTV телебачення до телевізора. Хочеться відзначити, що для підключення IPTV, OTT в багатьох випадках потрібно наявності спеціальної ТВ приставки, якщо Ваш телевізор має функцію Smart TV, то наявнісь приставки Вам не буде потрібно.

 Використання IPTV, OTT телебачення буде можливо завдяки встановлення на телевізор спеціального додатку. Варто відзначити, що не всі телевізори вийде налаштувати на відтворення IPTV, OTT таким методом.

 Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджет для перегляду IPTV, OTT на телевізорі, Ви повинні підключити телевізор до Інтернету. Не будемо загострювати на цьому увагу, всі подробиці даного підключення кабелем або за допомогою Wi-Fi ми вже розбирали. Тільки після того, як Ви здійснили працездатне підключення телевізора до Інтернету, можна починати процедуру встановлення необхідного віджету.

 Ще однією важливою перевагою телевізорів з фунцією Smart TV, є можливість доступу до різного роду медіаконтенту в Інтернеті (фільми, музика, фотографії).

Наші послуги:

• Встановлення, підключення та налаштування нового телевізора.
• Підключення телевізора до Інтернету (проводове або Wi-Fi).
• Встановлення та налаштування додатків, віджетів для Smart TV.
• Встановлення програм для перегляду On-line фільмів, серіалів і т.д.
• Встановлення та налаштування IPTV (цифрового Інтернет телебачення, більше 100 каналів).
• Оновлення ТВ до останньої версії (Android TV, Tizen OS, Web OS, Fire TV).
• Розблокування, прошивка телевізорів.
• Розблокування Смарт ТВ (Smart TV, Smart HUB).
• Зміна регіону, налаштування мови та інших важливих параметрів телевізора.
• Налаштування Smart TV телевізора Samsung, LG, Philips, Sony та інших.

Для того, щоб замовити послугу встановлення та налаштування Smart TV у Львові чи області телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Налаштування SMART TV | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Налаштування SMART TV