Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72 

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Налаштування SMART TV м. Львів

smart

 Ви купили телевізор з функцією Smart TV, але при цьому не можете знайти часу самостійно розібратися з його налаштуванням? Пропонуємо Вам скористатися нашою послугою - Налаштування Smart TV у Львові. Ми швидко підключимо і налаштуємо Смарт ТВ в зручні для Вас день і час. Ви дізнаєтеся багато нового та цікавого !!!

 На сьогоднішній день вже багато користувачів обзавелися телевізорами з функцією Smart, але далеко не всі знають про можливості таких телевізорів. Одним з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV/OTT. Для тих хто не знає, IPTV/OTT являє собою сучасне цифрове телебачення, яке набагато перевершує за якістю картинки і звукового супроводу більшість аналогових каналів.

 З IPTV/OTT Ви зможете переглядати безліч каналів різної тематики. Існує кілька способів підключити IPTV телебачення до телевізора. Хочеться відзначити, що для підключення IPTV/OTT в багатьох випадках потрібно наявності спеціальної приставки, якщо Ваш телевізор має функцію Smart TV, то наявнісь приставки Вам не буде потрібно.

 Використання IPTV/OTT телебачення буде можливо завдяки встановлення на телевізор спеціального додатку. Варто відзначити, що не всі телевізори вийде налаштувати на відтворення IPTV/OTT таким методом.

 Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджет для перегляду IPTV/OTT на телевізорі, Ви повинні підключити телевізор до Інтернету. Не будемо загострювати на цьому увагу, всі подробиці даного підключення кабелем або за допомогою Wi-Fi ми вже розбирали. Тільки після того, як Ви здійснили працездатне підключення телевізора до Інтернету, можна починати процедуру встановлення необхідного віджету.

 Ще однією важливою перевагою телевізорів з фунцією Smart TV, є можливість доступу до різного роду медіаконтенту в Інтернеті (фільми, музика, фотографії).

Для того, щоб замовити послугу встановлення або налаштування Smart TV у Львові чи області телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Налаштування SMART TV | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Налаштування SMART TV