Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72 

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Налаштування SMART TV м. Львів

smart

 Ви купили телевізор з функцією SMART TV, але при цьому не можете знайти часу самостійно розібратися з його налаштуванням? Пропонуємо Вам скористатися нашою послугою - налаштування телевізорів у Львові. Ми швидко підключимо і налаштуємо Ваш телевізор з функцією Smart TVСмарт ТВ в зручні для Вас день і час. Ви дізнаєтеся багато нового та цікавого !!!

 На сьогоднішній день вже багато користувачів обзавелися телевізорами з функцією SMART, ANDROID але далеко не всі знають про можливості таких телевізорів. Одним з багатьох переваг таких телевізорів можна вважати можливість перегляду IPTV, OTT. Для тих хто не знає, IPTV, OTT являє собою сучасне цифрове телебачення, яке набагато перевершує за якістю картинки і звукового супроводу більшість аналогових каналів.

 З IPTV, OTT Ви зможете переглядати безліч каналів різної тематики. Існує кілька способів підключити IPTV телебачення до телевізора. Хочеться відзначити, що для підключення IPTV, OTT в багатьох випадках потрібно наявності спеціальної ТВ приставки, якщо Ваш телевізор має функцію Smart TV, то наявнісь приставки Вам не буде потрібно.

 Використання IPTV, OTT телебачення буде можливо завдяки встановлення на телевізор спеціального додатку. Варто відзначити, що не всі телевізори вийде налаштувати на відтворення IPTV, OTT таким методом.

 Перш ніж встановлювати і налаштовувати віджет для перегляду IPTV, OTT на телевізорі, Ви повинні підключити телевізор до Інтернету. Не будемо загострювати на цьому увагу, всі подробиці даного підключення кабелем або за допомогою Wi-Fi ми вже розбирали. Тільки після того, як Ви здійснили працездатне підключення телевізора до Інтернету, можна починати процедуру встановлення необхідного віджету.

 Ще однією важливою перевагою телевізорів з фунцією Smart TV, є можливість доступу до різного роду медіаконтенту в Інтернеті (фільми, музика, фотографії).

Для того, щоб замовити послугу встановлення та налаштування Smart TV у Львові чи області телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Налаштування SMART TV | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Налаштування SMART TV