Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Монтаж (навішування), встановлення та підключення телевізорів
м. Львів

tv-installation

Також наша компанія надає послуги монтажу (навішування) телевізорів на стіну.

  Процес встановлення, а особливо кріплення телевізора на стіну трудомісткий і вимагає граничної акуратності, точності та уважності.

  Виробники і фахівці настійно не рекомендують встановлювати складну й недешеву техніку самостійно. Кріплення телевізора може вимагати від власника продуманих інженерних рішень, наявності якісного кронштейна, а також досвіду проведення подібних робіт. Довіряючи цю досить складну роботу нашим майстрам, замовник може не турбуватися про якість виконаних робіт.

При монтажі телевізора важливо врахувати кожну деталь:

• Тип і модель телевізора або панелі.
• Матеріал поверхні стіни.
• Доступ і функціональність кріплення.

  Крім цього, в залежності від приміщення, змінюється оптимальне розташування екрану телевізора, тому потрібно попередньо визначити зону комфортного перегляду і стіну для монтажу. Підбирати тип і модель кронштейна необхідно з урахуванням типу і моделі телевізора, умовами розміщення і матеріалом стіни, на яку планується монтаж. Основні вимоги, яким має відповідати кріплення для телевізора, - надійність і зручність в експлуатації, наприклад, можливість підключення додаткових пристроїв без необхідності знімати телевізор.

Встановлення телевізора не рекомендується біля:

• Вікон, через попадання прямого сонячного світла, що несприятливо позначається на екрані телевізора.
• Нагрівальних приладів, через попадання гарячого повітря у вентиляційні отвори телевізора, що може привести до його перегріву.
• Дверей і проходів, щоб уникнути механічного пошкодження телевізора.

  Наша компанія для своїх клієнтів пропонує всі необхідні послуги з проведення монтажу телевізора на стіну на різноманітних об'єктах: квартирах і заміських будинках, офісах і торгових центрах, кафе і ресторанах.

  Наші фахівці ознайомлять вас з рекомендаціями щодо оптимального розміщення телевізорів і врахують побажання замовника для досягнення максимального комфорту при перегляді. Надійність і якість кронштейна, правильно підібраний тип кріплення, професійний інструмент і досвід установника забезпечать результат високого рівня.

Для того, щоб замовити послугу у Львові чи отримати безкоштовну консультацію телефонуйте нам за номером:

(063)770-99-66 або (098)257-70-72

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Монтаж, встановлення телевізорів | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Монтаж, встановлення телевізорів