Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Як правильно встановити оперативну пам'ять в звичайний комп'ютер?

Отже, Ви вже купили і тримаєте в руках потрібний модуль оперативної пам'яті. Покоління даного модуля ОЗУ підходить до вашої материнської плати. Також не забувайте, що обсяг оперативки повинен бути таким, щоб модуль або модулі оперативної пам'яті могли підтримуватися Вашою материнською платою.

Іншими словами, перед установкою переконайтеся, що материнська плата вашого комп'ютера не тільки підтримує наявний обсяг модулів пам'яті, а й дане конкретне покоління, оскільки оперативна пам'ять буває різна: DDR, DDR2, DDR3, EDO, MicroDIMM, SDRAM і SODIMM. Особливо це стосується випадків, коли потрібно поставити додаткову оперативну пам'ять. При встановленні або заміні оперативної пам'яті деякі «знавці» стверджують, що користувач може зіткнутися з такими проблемами:

• З електростатичними зарядами.
• Некоректними параметрами в BIOS.
• Неправильною установкою модулів DIMM.

На цьому грунті можна зустріти дурні поради про додавання оперативної пам'яті:

• Для запобігання накопичення електростатичного електрики при роботі з чутливими мікросхемами, не варто одягати одяг з синтетики або взуття зі шкіряною підошвою (або стояти на гумовому килимку).
• Зніміть накопичений електростатичний заряд, взявшись за корпус системного блоку.
• Також можна використовувати спеціальний заземлюючий браслет на зап'ясті, який можна придбати в магазині електроніки.

Ви тільки вдумайтеся в цю ахінею! Шапочку з фольги НЕ вдягнути? Знайте, що ці проблеми висмоктані з пальця людьми, далекими від реальності. Звичайно, бувають проблеми зі статикою і заземленням корпусу комп'ютера, але вони трапляються рідко і до встановлення оперативної пам'яті практично не мають відношення.

Правда, тут варто зауважити, що якщо Ви хочете встановити додаткову планку оперативної пам'яті, то може постати питання несумісності модулів. Але до самого процесу встановлення це має, непрямий стосунок.

Головне перед установкою знеструмити комп'ютер і дати йому постояти хвилин п'ять. Зазвичай, встановлення оперативної пам'яті правильного формфактора займає хвилин п'ять.

Для заміни оперативної пам'яті в стандартних ПК слід спиратися на наступні поради:

• Вимкніть ПК і від'єднайте мережевий кабель. Почекайте деякий час, поки зникне залишковий заряд на платі.
• Розкрийте системний блок. Зазвичай кришка тримається на двох або рідше чотирьох гвинтах.
• Акуратно відсуньте кабелі, які можуть перешкоджати вільному доступу до роз'ємів пам'яті. Перед відключенням дроти запам'ятайте, куди він був підключений, але краще нічого не відключати, - у більшості випадків встановити оперативну пам'ять можна безперешкодно.
• Якщо Вам потрібно витягти модуль, щоб на його місце поставити оперативну пам'ять більшого об'єму або частоти, то достатньо розвести в сторони бічні фіксатори, які тримають модуль.
• Більшість сучасних материнських плат підтримують двоканальний режим роботи оперативної пам'яті. Його плюс в тому, що модулі пам'яті працюють, співпрацюючи один з одним. Вам потрібно визначити, які саме роз'єми слід задіяти для коректної роботи плати в двоканальному режимі. Такі роз'єми мають різний колір (попарно). Тобто при встановленні двох однакових модулів пам'яті їх слід поставити в роз'єми однакового кольору.
• Встановлення додаткової оперативної пам'яті здійснюється також дуже просто, використайте ще один слот. Після встановлення додаткової оперативної пам'яті може знадобитися запуск програми налаштування BIOS для збереження нових параметрів, але зазвичай комп'ютер все розуміє сам і просто почнеться штатне завантаження операційної системи. Переважна більшість сучасних систем в автоматичному режимі визначають новий розмір пам'яті і вносять потрібні зміни в BIOS.

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Як правильно встановити оперативну пам'ять в звичайний комп'ютер? | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Цікаві статті які варто прочитати Як правильно встановити оперативну пам'ять в звичайний комп'ютер?