Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66  ico phone1  +38(098)257-70-72

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Ремонт ноутбуків у Львові

Ремонт ноутбуків ЛьвівЯкщо Ваш ноутбук або нетбук не працює, не включається або гальмує то компанія Star Service може Вам допомогти. Ремонт ноутбуків - один із пріоритетних напрямків діяльності компанії. Налаштування комп'ютера, ремонт, оптимізація, збільшення продуктивності комп'ютера, налаштування Windows/Linux, підбір драйверів, діагностика несправностей - все це якісно і швидко виконає фахівець у Вас вдома або в мережі сервісних центрів.

   На сьогоднішній день наша компанія займається ремонтом ноутбуків таких виробників як: HP, Apple, Asus, Sony, Acer, Samsung, Lenovo, Toshiba. Також ми пропонуємо послугу з налаштування ноутбуків Samsung, Fujitsu-Siemens, HP та інших.

Діагностика ноутбука безкоштовна!

   Апаратна профілактика чи апаратний ремонт ноутбука в більшості випадків можливі тільки в межах спеціалізованої майстерні. Тому настійно не рекомендуємо експерементувати з Вашим улюбленцем ноутбуком чи нетбуком, а звернутись в нашу компанію. Наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану консультацію та оцінять приблизну вартість ремонту. Точну вартість ремонту можна дізнатися тільки після детальної діагностики.

  Також ми займаємося праграмною профілактикою та модернізацією ноутбуків. В деяких випадках можна попередити дорогий ремонт ноутбука, тобто якщо Ви бачите що Ваш ноутбук сильно гріється, то небхідно скоріш за все почистити систему охолодження і замінити термо пасту. Можна звісно ж не звертати на це увагу, але як правило це призводить до виходу з ладу ноутбука, а також великих витрат на його ремонт.

  Можлива також модернізація ноутбука, тобто збільшення його потужності і відповідно продуктивності. Якщо це звісно дозволяє сама машина.

Короткий перелік послуг з ремонту ноутбуків:

 Діагностика ноутбука.
 Ремонт відеокарти.
 Заміна відеокарти.
 Заміна матриці.
 Заміна клавіатури.
 Ремонт материнської плати.
 Заміна материнської плати.
 Модульна заміна.
 Відновлення втрачених даних.

 Короткий перелік послуг з профілактики та модернізіції ноутбуків:

 Чистка системи охолодження.
 Заміна термопасти.
 Заміна приводів дисків.
 Розширення об'єму оперативної пам'яті.
 Заміна жорсткого диска на диск більшої ємності.
 Заміна акумуляторів на більш ємкі.
 Заміна системної плати і процесора.

З повним переліком послуг можна ознайомитись скачавши Прайс лист!

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Ремонт ноутбуків | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Ремонт ноутбуків