Місто Львів:  ico phone1  +38(063)770-99-66   ico phone1  +38(098)257-70-72 

StarService.com.ua

ЗРОБИМО ВАШІ МРІЇ РЕАЛЬНІСТЮ

Як дивитися супутникові канали після кодування?

З 20 січня 2020 року сигнал більшості українських супутникових телеканалів буде закодований. Це означає, що близько 4,4 млн домівок, які мають безкоштовне супутникове ТБ, не зможуть більше дивитися улюблені шоу та серіали через супутникову антену більшості українських телеканалів.

Чому сигнал кодують?

Безкоштовний сигнал (більшості українських каналів), що приймають через супутникові антени українці, насправді є технічним та призначений для провайдерів, які мають доставляти його для користувача.
Також через супутник незакодований сигнал українських телеканалів доходить до мешканців інших країн. Вони можуть дивитися канали безкоштовно, що є порушенням законодавства Європейського Союзу.

Як це відбувається в Європі?

Там більшість телеканалів доступні лише у складі пакетів супутникових платформ, за які користувачі платять гроші. Безкоштовними є лише державні та регіональні телеканали.

Як перевірити чи зникне в мене сигнал?

Кодування торкнеться лише власників супутникових тарілок, які не підключені до офіційного провайдера. В Україні наразі таких два — Viasat або Xtra TV. Також ходять чутки про плани виходу на український ринок третього потужного гравця — французької Vivendi. Ця компанія чекає на кодування сигналу.

Які канали не будуть доступні?

Закодують 23 телеканали чотирьох найбільших медіа-груп України:

1+1 media: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН, Бігуді;
StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце;
Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм;
Медіа група Україна: ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ.

Близько 40 регіональних та нішових телеканалів залишаться у відкритому доступі.

Чому в мене вже зараз пропав сигнал?

Це короткочасні вимкнення сигналу для абонентів безкоштовного супутникового ТБ, які розпочалися з 4 листопада. На екрані протягом двох хвилин у прайм-тайм з’являтимуться повідомлення, що телеканал підлягає кодуванню з 20 січня. Таким чином відбувається інформування глядачів про зміни.

Як тепер дивитися українські канали?

Способів багато, тож зовсім без розваг Ви не залишитеся:

Можна придбати супутниковий приймач однієї з наявних DTH-платформВіасат Україна або Екстра ТБ. Приймач коштує 1099₴, а за користування доведеться платити абонентську плату — у Viasat вона стартує від 69₴ на місяць за 83 канали, а Xtra TV пропонує тарифні плани від 69₴ на місяць зі стартовою пропозицією 41 каналів.
Або розгляньте перехід на приймання звичайного Ефірного цифрового ТБ – Т2. Там канали будуть у відкритому доступі;
Чи скористатися послугою IPTV від свого Інтернет провайдера;
Також є можливість придбати підписку на Онлайн-Сервіс Smart TV, який працює через Інтернет та надає доступ до різноманітного контенту, в тому числі телеканалів. Приєднатися можна до будь-якого сервісу незалежно від Вашого провайдера. Для перегляду Вам потрібен телевізор зі Smart TV чи скористатися приставкою Android Smart TV Box. Або телебачення можна дивитися на ноутбуках та смартфонах.

Чи можна зламати кодування?

Ми закликаємо всіх споживати контент легально, оскільки це — дуже важливий фактор для того, щоб в Україні з’явилися якісні телебачення та кіноіндустрія. До того ж, для кодування каналів використовуватиметься система Verimatrix, яка не піддається злому. Можливо, медіагрупи впровадять паралельно ще одну систему кодування, яка ще більше захистить сигнал від втручання хакерів.

Для того, щоб отримати консультацію, або замовити послугу встановлення Супутникового телебачення чи якогось альтернативного телебачення у Львові або області Вам необхідно лише зателефонувати нам за номером: тел. (063)770-99-66 або тел. (098)257-70-72.

Ми в соціальних мережах :

 

Посилання на сторінку в Facebook Посилання на сторінку в Twitter Посилання на сторінку в VKontakte Посилання на сторінку в Instagram

 

До нового року залишилось:

Як тепер дивитися українські канали? Платні пакети супутникового телебачення. | STAR SERVICE ™ м. Львів
До нового року:
Ви тут: Home Цікаві статті які варто прочитати Як тепер дивитися українські канали? Платні пакети супутникового телебачення.