- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 414
Як дивитися супутникові канали після кодування?
З 28 січня 2020 року сигнал більшості українських супутникових телеканалів мав бути закодований. Але кодування перенесли на 16 березня 2020 року і тоді остаточно закодували канали. Це означає, що близько 4,4 млн домівок, які мали безкоштовне супутникове ТБ, не можуть більше безкоштовно дивитися улюблені шоу та серіали через супутникову антену більшості українських телеканалів.
Чому сигнал закодували?
Безкоштовний сигнал (більшості українських каналів), що приймають через супутникові антени українці, насправді є технічним та призначений для провайдерів, які мають доставляти його для користувача.
Також через супутник незакодований сигнал українських телеканалів доходить до мешканців інших країн. Вони можуть дивитися канали безкоштовно, що є порушенням законодавства Європейського Союзу.
Як це відбувається в Європі?
Там більшість телеканалів доступні лише у складі пакетів супутникових платформ, за які користувачі платять гроші. Безкоштовними є лише державні та регіональні телеканали.
Як перевірити чи зник в мене сигнал?
Кодування торкнулося лише власників супутникових тарілок, які не підключені до офіційного провайдера. В Україні наразі таких два — Viasat або Xtra TV. Також ходять чутки про плани виходу на український ринок третього потужного гравця — французької Vivendi. Ця компанія чекала на кодування сигналу.
Які канали не доступні?
Закодовано 23 телеканали чотирьох найбільших медіа-груп України:
• 1+1 media: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН, Бігуді.
• StarLightMedia: СТБ, ICTV, Новий канал, М1, М2, Оце.
• Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, Мега, Піксель, Zoom, Enter-фільм.
• Медіа група Україна: ТРК Україна, НЛО ТБ, Індиго, Ескулап ТБ.
Близько 40 регіональних та нішових телеканалів залишилися у відкритому доступі.
Чому в мене пропав сигнал?
Це були короткочасні вимкнення сигналу для абонентів безкоштовного супутникового ТБ, які розпочалися з 4 листопада 2019 року. На екрані протягом двох хвилин у прайм-тайм з’являлися повідомлення, що телеканал підлягає кодуванню з 20 січня 2020 року. Таким чином відбувалося інформування глядачів про зміни. А з 28 січня 2020 року сигнал більшості українських супутникових телеканалів мав бути закодований. Пізніше кодування перенесли на 16 березня 2020 року і тоді остаточно закодували канали.
Як тепер дивитися українські канали?
Способів багато, тож зовсім без розваг Ви не залишитеся:
• Підписка на одного з супутникових операторів, але доведеться придбати супутниковий ресивер, приймач з вбудованою системою кодування Verimatrix однієї з наявних DTH-платформ – Віасат Україна або Екстра ТБ. Приймач коштує від 550₴, а за користування доведеться платити абонентську плату. У Viasat вона стартує від 99₴ на місяць за 91 канали, а Xtra TV пропонує тарифні плани від 99₴ на місяць зі стартовою пропозицією 80 каналів. Також Ви можете скористатися різніми акційними пропозиціями які пропонують дані оператори.
• Дивитися те, що залишилося. Глядачі не залишилися без контенту навіть якщо не будуть ні на що підписуватися. У відкритому доступі залишилося близько 40 українських телеканалів. Зокрема, це державні канали, інформаційні, регіональні та міжнародні версії.
• Перейти на звичайне Ефірне цифрове телебачення – Т2. Там основні українські канали будуть у відкритому доступі.
• Підключити кабельне телебачення. Це тип телевізійного мовлення, в якому телесигнал розповсюджується за допомогою високочастотних сигналів, які передаються до споживача по кабелю. Доведеться також платити в залежності від обраного провайдера в Вашому місті.
• Інтернет телебачення. Це цифровий сигнал, який передається через Інтернет без спотворень. На відміну від кабельного та супутникового ТБ, глядач може контролювати процес перегляду телеканалів. Ефір телеканалу завжди можна поставити на паузу, перемотати, або ж запустити перегляд передачі спочатку. Це робить Інтернет телебачення максимально зручним для користувача.
У поняття Інтернет телебачення входять дві різні технології — IPTV і ОТТ. У першому випадку послуги надає Інтернет провайдер, однак доступ можливий тільки через його мережу.
У свою чергу, ОТТ-сервіси пропонують перегляд ТБ незалежно від типу підключення, саме головне, щоб була хороша швидкість Інтернету. Стандарт ОТТ набагато зручніший для користування.
Для того, щоб переглядати Інтернет телебачення Вам необхідно телевізор з фунцією Smart TV, який працює через Інтернет та надає доступ до різноманітного контенту, в тому числі телеканалів. Приєднатися можна до будь-якого сервісу незалежно від Вашого провайдера. Якщо телевізор не має функції Smart TV, то необхідно буде придбати приставку Smart TV Box. Також Інтернет телебачення можна переглядати на ноутбуках, планшетах та смартфонах.
Чи можна зламати кодування?
Ми закликаємо всіх споживати контент легально, оскільки це — дуже важливий фактор для того, щоб в Україні з’явилися якісні телебачення та кіноіндустрія. До того ж, для кодування каналів використовуватиметься система Verimatrix, яка не піддається злому. Можливо, медіагрупи впровадять паралельно ще одну систему кодування, яка ще більше захистить сигнал від втручання хакерів.
Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію, або замовити послугу встановлення телебачення у Львові чи області телефонуйте нам за номером:
(063)770-99-66 або (098)257-70-72
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 326
Чи буде платним супутникове телебачення? Чи буде платним супутникове телебачення з 2020 року? Відключення супутникового телебачення? Коли закодують супутникове телебачення?
На всі ці запитання ми відповімо в цій статті!
Щоб і надалі дивитися улюблені канали, варто подбати про це заздалегідь.
На початку 2020 року супутниковий сигнал більшості українських каналів буде закодовано. На такий крок ідуть найбільші українські телеканали.
Вони стверджують - такі вимоги сучасного світу і необхідна умова для підвищення якості телепрограм.
Один із керівників "медіа" не лякає, а попереджає: на початку наступного року супутниковий сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано.
Це торкнеться третини українських глядачів. Саме стільки, як свідчить статистика, дивляться телевізор саме через супутникову тарілку.
"Це вимога часу. Ми ж хочемо дивитися круті серіали, ефектні шоу, хочемо, щоб сфера розваг розвивалася. Щоб ЗМІ були незалежними від своїх власників, тому це все вимагає технологічного розвитку телебачення".
Щоби не залишитися без доступу до улюблених телеканалів, глядачам потрібно буде придбати спеціальний тюнер-декодер супутникового сигналу.
Представник одного з офіційних супутникових провайдерів радить не зволікати і перевірити, чи отримуєте Ви послуги саме від офіційних компаній. Якщо ж ні - не морока.
"Потрібно лише замінити ресивер, який був (тарілка у більшості випадків підходить), зробити дзвінок до колцентру і зробити активацію. Вся процедура займе трохи часу".
Нині рекомендована вартість нового приймача (ресівера) коливається в районі 1099 гривень. Його вже можна придбати. Щоб уникнути ажіотажу, варто готуватися заздалегідь.
"Це не будуть різкі динамічні кроки, але готуватися вже треба.
Якщо Ви не є клієнтами офіційних супутникових операторів, а таких у нас сьогодні декілька – то Ви втратите доступ до улюблених своїх каналів".
Після цього кодування за сигнал доведеться платити абонплату. Медійники запевняють - вона буде помірною і залежатиме від кількості каналів, яку Ви оберете.
Кодування сигналу - це важлива боротьба з піратством та провайдерами-шахраями. Коли ж гроші від споживача йтимуть постачальнику послуг, якість послуг неминуче зросте.
До початку наступного року телевізійники обіцяють провести цілу інформаційну кампанію, щоби жоден глядач не залишився без улюбленого телеканалу.
Якщо Ви дивитеся ефірне цифрове телебачення Т2 або телебачення через кабельного провайдера, то зміни Вас не торкнуться.
Для того щоб отримати кваліфіковану консультацію що до альтернативи, або замовити підключення тюнера (ресивера) для перегляду закодованих каналів через супутник у Львові чи області телефонуйте нам за номерами:
тел. (063)770-99-66 або тел. (098)257-70-72
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 2110
Як встановити Windows на Acer Aspire E1-510?
Добрий день дорогі друзі, сьогодні поговоримо про ноутбук Acer Aspire E1-510, за своїм легендарний ноутбук з нових, оскільки виробник заявляє що встановити на нього збірку Windows нижче 8-мої версії через USB носій неможливо. Я теж так думав до вчорашнього вечора, мені на стіл потрапив зовсім новий Acer Aspire E1-510 і клієнтка (шкода що не на стіл) яка слізно благала допомогти їй в даному питанні, а саме з встановленням ОС. Взявся за цю справу відразу, але потім до мене потихеньку почало доходити куди саме я вляпався. Це ж UEFI та ще й без Legasy Bios, але оскільки я взявся, то тут вже справа принципу і я просто був зобов'язаний його перемогти. І що тільки я не робив, але в підсумку крім розчарування я нічого не отримував.
Перекопавши купу форумів, сайтів і т.д я зрозумів що справа плачевна, але тут я наткнувся на один ресурс де була маленька, але вагома інформація, завдяки якій крига скресла в потрібну сторону.
Справа в тому, що саме в цьому ноутбуці вирішили прибрати можливість ставити ОС з USB і різних збірок (сподіваюся Ви розумієте про що я). Зараз я надам Вам коротку інструкцію і якщо Ви будете слідувати їй, то у Вас все вийде. Поїхали!
НОУТБУК ПОВИНЕН БУТИ ЗАРЯДЖЕНИМ І ПІДКЛЮЧЕНИМ В ЕЛЕКТРИЧНУ МЕРЕЖУ!!!
1). Для початку нам потрібна флешка (будь-яка флешка яку можна відформатувати) FAT32 !!! Обов'язково форматуйте саме в цьому форматі!
2). Після того як форматування виконано Вам необхідно скачати і скопіювати вміст архіву просто в корінь флешки.
3). Вимкнути ноутбук і вставити в нього свіжозаписану флешку.
4). Включити ноутбук (і одразу ж активно натискати клавішу F2 - вхід в UEFI-Bios).
5). Перейти клавішами навігації (стрілки) на вкладку Boot.
6). Там Ви побачите свою флешку, вибрати її і клавішами F5\F6 вивести її на самий верх списку!
7). Далі натиснути F10 вибрати Yes і натиснути Ентер!
8). Ноутбук перезавантажиться і Ви побачите командний рядок, після загрузки системи з флешки. З'явиться можливість прописувати адресу в ручну.
9). Вам потрібно буде написати: C: а потім Z5WE3207W.exe і натиснути Ентер. Часто трапляється так, що системний диск може мати іншу букву і тоді замість C: потрібно буде поставити іншу букву, приклад - Х:
10). Після чого почнеться завантаження нового Біоса (оновленого) це дозволить Вам загружатися з різних носіїв!
11). Після закінчення завантаження ПК вимкнеться, включіть і знову натискайте F2.
12). Коли будете в Біосі переходите у вкладку Boot.
13). Тепер потрібно вибрати boot mode - legacy BIOS далі натиснути знайому клавішу F10 -Yes - Enter.
14). Тепер можете вставити флешку зі зборкою Віндовса.
15). Знову заходимо в Біос клавішею F2 і переходимо на вкладку Boot і вуаля ми бачимо нашу флешку в списку, вибираємо її і підіймаємо в самий верх списку, зберігаємо і перезавантажуємо!
От і все. Всі питання Ви можете задати мені особисто, зателефонувати або ж просто поставити запитання через онлайн форму.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 1887
Чим відрізняється OTT від IPTV?
Навіть серед тих фахівців, які займаються системами IPTV, мало хто може дати ясну відповідь на це питання. Ми спробуємо з'ясувати, які ключові відмінності між цими двома концепціями поширення відео-контенту за допомогою IP, і наскільки ці відмінності важливі для глядача.
Величезний світ різнобічного і різноманітного відеоматеріалу, створеного незалежними студіями, групами і людьми в усіх куточках земної кулі - це основна властивість OTT. IPTV є розповсюджувачем більш традиційного відео-контенту, виробленого Голлівудом і іншими конгломератами.
IPTV зазвичай представляється набором закритих пропрієтарних теле-систем, які використовуються сьогодні операторами кабельних мереж, що доставляють відео за допомогою захищених IP-каналів. Це дозволяє операторам здійснювати значно більший контроль над розповсюдженням контенту, ніж це дозволяють інші сучасні технології доставки.
OTT - це відкрита розвивається мережа, в якій безліч дрібних і середніх відео-виробників пропонують новаторський контент.
Що таке IPTV ?
Як це не парадоксально, IPTV - це не телебачення, яке транслюється через Інтернет. Незважаючи на те, що скорочення "IP" походить від "Internet Protocol", це не означає, що люди можуть зайти на улюблену Веб-сторінку щоб подивитися улюблену телепередачу. "IP" у випадку IPTV означає лише метод передачі інформації через захищену керовану мережу.
IPTV-мережі зазвичай створюються і супроводжуються великими телекомунікаційними провайдерами, які ставлять собі за мету створити послугу, здатну конкурувати з існуючим цифровим і супутниковим ТБ.
IPTV особливо підходить для усталеного медіа-бізнесу, включаючи Голлівуд і всі великі кабельні та супутникові телемережі. IPTV дозволяє цим організаціям мати повний контроль над розповсюдженням контенту та значно знизити можливості піратства, яке коштувало всієї медіа-індустрії в минулому році 4,76 мільярда доларів недоотриманого прибутку.
Рішення на базі IPTV включають в себе багато способів моніторингу переваг і вибору глядачів, у зв'язку з чим IPTV представляється ідеальною платформою для персоналізованого рекламного таргетингу і e-commerce.
IPTV - це платформа, яка створюється і контролюється оператором-постачальником телекомунікаційних структур. Споживач взаємодіє безпосередньо зі своїм оператором. У цьому сенсі оператор IPTV майже не відрізняється від існуючих кабельних телевізійних операторів.
IPTV - це закрита або напівзакрита мережу. Вся інфраструктура належить операторові і не доступна цілком з мережі Інтернет. Більш того, всі пристрої, підключені до мережі, контролюються оператором. Введення IPTV в експлуатацію припускає масивне зв'язне оновлення інфраструктури протягом декількох років, істотні зміни в пристроях зв'язку і доставки на стороні оператора і на боці споживача.
Одне з основних властивостей IPTV - географічна прив'язка. Крім того, що інфраструктура IPTV фізично прив'язана до будинків, пристроїв і телевізорів споживачів, ще існує місцеве регулювання і політика, так само є факторами, що обмежують IPTV на географічному рівні.
IPTV пропонує той же відео-продукт, який віщається кабельними і супутниковими операторами. При цьому використовуються вже апробовані схеми трансляцій на вимогу (on-demand) і pay-per-vew, можливо з деякими додатковими можливостями і сервісами, а також іншої ціною.
Телекомунікаційним операторам буде нелегко отримувати, ліцензувати та розповсюджувати існуючі комерційні відео-матеріали, і тим самим стати вагомими гравцями в медіа-індустрії, враховуючи що вони не володіють істотним досвідом в питаннях ліцензування відео-контенту. Вже сьогодні індустрія розваг загрузла в складних і часто ексклюзивних ліцензійних угодах, тому отримати потрібні матеріали для операторів стане справжньою проблемою.
Зазвичай, фільми потрапляють під дію ексклюзивної ліцензії на термін близько 8-9 років, після чого можливе не-ексклюзивне ліцензування для мовлення. Це стає найскладнішим бар'єром на шляху до мовлення через IP.
На жаль, телекомунікаційні оператори сьогодні вкладають величезні гроші в створення IP-версій існуючих кабельних і супутникових мереж, не розуміючи, що несе в собі нова парадигма Відео-Інтернету.
Маркетингова модель відео-трансляцій з використанням захищених IP-мереж може бути отримана на основі досвіду японського оператора NTT DoCoMo. Телекомунікаційний гігант отримує частину від продажів контента в замін на надання контент-провайдерам інструментів і сервісів, за допомогою яких останні досліджують ринок споживачів свого контенту.
Що таке OTT (Internet-TV) ?
Споживча модель і модель мовлення в OTT суттєво відрізняється від інших концепцій. Модель OTT відкрита для будь-якого суб'єкта-утримувача прав, тому що вона заснована на існуючій в Веб моделі: кожен може опублікувати інформацію, яка глобально доступна. Видавцем може стати як традиційна теле- або кінокомпанія, так і любитель.
У моделі OTT у видавця є прямий канал комунікації зі споживачем, незалежно від Інтернет-провайдера або кабельного оператора. Підхід OTT виявляється настільки незалежним від користувацького обладнання, наскільки це взагалі можливо. Доступ споживача до ТБ не обмежений його телевізором у вітальні.
Завдяки відкритим стандартам і форматам, у OTT може бути таке ж майбутнє, яке у Веб сьогодні.
OTT буде так само інтегровано в життя користувачів, як Веб сьогодні. Механізми публікації, доступу та пошуку ресурсів в Інтернеті в найближчому майбутньому плавно з'єднаються зі світом відео і телебачення.
OTT це зростання, а не перебудова. OTT може працювати вже сьогодні на існуючій інфраструктурі, включаючи ADSL, broadband, WI-FI, кабельних і супутникових каналах. OTT використовує модель глобальної доступності, де відео і телевізійний сервіси можуть фізично надаватися на одному континенті, і бути доступними на іншому, поки це не суперечить правам на розповсюдження контенту.
OTT обіцяє значно ширший вибір медіа-продуктів, програм та передач, ніж ми звикли бачити на звичайному ТБ, і значно більший контроль - коли, де і хто дивився ці передачі.
OTT є ідеальною платформою для маркетингу та розповсюдження медіа-продукції. Крім того, Інтернет сприяє появі розподіленого середовища для спільної роботи і створення медіа-продукції. Можлива поява Інтернет-медіа-колективів та open-source проектів - від розважальних до інформаційних програм.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 3031
Як прошити планшет? Прошивка планшета Android?
Перше, потрібно ретельно вивчити інструкцію, а також додаткову інформацію, як правильно прошити саме Вашу модель планшета на базі Андроїд. Уважно вивчіть інформацію про всілякі можливі помилки і труднощі підчас перевстановлення! Так само Вам знадобиться microSD відформатована в FAT32 і утиліта ROM Manager, або інша утиліта в залежності від моделі Вашого планшета.
ROM Manager:
Для початку роботи користувачеві потрібно мати права root, вони потрібні для встановлення ПЗ прошивки. Щоб отримати root права, можна скористатися програмами GingerBreak, Z4Root, Universal Androot або їх аналогами. Призначення прав здійснюється за допомогою вибору пункту «Root device».
Після всього вищеописаного потрібно встановити програмку ROM Manager. Full version максимально автоматизує роботу. При встановленні Free version пошук робочої прошивки лягає повністю на Ваші плечі. Потім в основному меню вибираємо ClockworkMod - це буде новий завантажувач. Резервну копію так само варто зробити, вибравши пункт «Save current ROM». Далі, переносимо нову прошивку на microSD яку вставляємо в наш девайс. Наступним кроком запускаємо ROM Manager і вибираємо пункт «Install ROM from SD Card». Оновлення пішло, в більшості випадків воно триває до півгодини.
Якщо з'явився логотип Андроїд зі знаком оклику - значить потрібно відновлення системи. Натиснувши його (значок), переходимо в меню системи відновлення, в ньому натискаємо «Install ZIP from SD Card», вимикаємо чекінг кріптоподпісі натиснувши «Toggle signature verification», потім вибрати «Choose ZIP from SD Card» вказавши шлях до файлу поновлення на SD-карті .
Резервну копію зробити можна за допомогою тієї ж програми, вибравши «Backups». У списку вибрати збережену раніше версію і відновити її. Ось тепер Ви знаєте, як самому прошити планшет.
Хороша і погана сторона медалі:
Оновлення прошивки може підвищити продуктивність, встановити нові програми, усунути збої в системі, позбутися від обмежень або просто «освіжити» систему. Але якщо при перевстановленні Android виникнуть проблеми, то це може повністю «запороти» систему і подальше завантаження стане не можливе. Тоді треба терміново йти в найближчий спеціалізований сервісний центр. Така проблема може виникнути, якщо Ви не правильно підібрали прошивку, якщо виникне конфлікт між драйверами які знаходяться в прошивці і Вашим пристроєм або Ви самі зробили щось не правильно.
Використання модифікованих драйверів може привести до передчасного зносу пристрою, а так же виходу з ладу апаратного забезпечення планшета. Після цього дешевше буде купити новий девайс. Крім того прошивки від неперевірених авторів можуть містити в собі віруси, які можуть значно гальмувати роботу або шпигувати за вами. Тому задаючись питанням, як прошити планшет на Андроїд, звертайте увагу на надійність прошивки.