- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 294
Як правильно підключити Смарт ТВ приставку (медіа плеєр) до телевізора?
Сучасні цифрові технології дозволяють переглядати велику кількість цифрових телевізійних каналів у неймовірній якості, а також дають можливість користуватися різними сервісами, додатками і т. д. Однак для користування цими всіма можливостями необхідно відповідне обладнання. Це може бути телевізор з вбудованою функцією, яка називається Smart TV або спеціальна Смарт ТВ приставка, яку ми підключаємо до телевізора. І тут виникає запитання, як правильно підключити приставку до телевізора, на яке ми постараємося дати відповідь в нашій статті.
Як підключити Смарт ТВ приставку до нового телевізора:
Під поняттям «новий телевізор» прийнято називати всі моделі, які мають порт HDMI. З відносно новими моделями телевізорів все просто - інтерфейс HDMI забезпечує передачу високоякісного цифрового сигналу, як відео так і аудіо, через один кабель. Причому кабель зазвичай передбачений в комплекті.
1. Вимкніть живлення техніки (найкраще повністю знеструмити ТВ і Смарт ТВ приставку, витягнувши штепселі з розетки).
2. Вставте обидва кінці кабелю до відповідних портів на медіаплеєрі і телевізорі.
3. Підключіть живлення.
4. Включіть пристрої і дочекайтеся завантаження медіаплеєра. Це може зайняти від пари секунд до кількох хвилин.
Подальші дії залежать від моделі медіаплеєра, версії операційної системи. У більшості випадків роботу можна починати відразу. Іноді потрібно налаштувати роздільну здатність та інші параметри.
Як підключити Смарт ТВ приставку до старого телевізора:
Працес підключення Смарт ТВ боксу до старого телевізора трохи складніший, але справитися з ним зможе кожний.
Існує два основних методи підключення:
• Через тюльпани.
• Через HDMI і конвертер.
Підключення Смарт ТВ приставки до телевізора через тюльпани:
Для цього методу вам знадобиться:
• Смарт ТВ приставка з наявним портом AV.
• Кабель RCA – Jack 3.5 (Тюльпан-Джек).
Якщо на вашому TV BOX є вихід AV - підключиться до старого телевізора максимально просто. Вам знадобиться кабель rca – jack 3.5 або говорячи простою мовою тюльпан на джек. Просто вставте Jack в AV порт вашого Android TV Box а три тюльпани в роз'єми, що збігаються за кольором на телевізорі (жовтий провід в жовтий роз'єм, червоний в червоний, білий в білий). Після цього увімкніть телевізор та активуйте режим роботи AV, робиться це відповідною кнопкою на пульті.
Підключення Смарт ТВ приставки до телевізора через HDMI та конвертер:
Якщо ж вам не пощастило і на вашому Android TV Box немає роз'єму AV - це не біда, тому що ви все одно зможете підключити її до старого телевізора.
Для цього методу вам знадобиться:
• Смарт ТВ приставка з наявністю роз'єму HDMI.
• Кабель RCA - RCA (тюльпани).
• Конвертер HDMI.
• Кабель HDMI.
• MicroUSB на USB * потрібно опціонально, якщо використовується конвертер з активним живленням, якому потрібне додаткове живлення (кабель зазвичай йде в комплекті з конвертером).
На відміну від минулого методу вам знадобиться звичайний кабель «тюльпани», а також конвертер, який конвертуватиме цифровий сигнал зі Smart TV Box в аналоговий для телевізора. Підключення більш складне, але якщо ви робитимете все правильно у вас з легкістю це вийде.
1. Вставте три тюльпани в роз'єми телевізора, що збігаються за кольорами, і у відповідні порти на HDMI-конвертері.
2. Підключіть HDMI кабель у роз'єм конвертера та в ТВ приставку.
3. Якщо потрібно, підключіть додаткове живлення для конвертера.
4. Тепер вам залишається увімкнути пристрої, а потім активувати режим відтворення з AV.
Як підключити Смарт ТВ приставку до смартфона:
Смарт ТВ приставку можна використовувати в якості перехідника, якщо з якої-небудь причини ви не можете підключити телефон до телевізора. Варіантів дій безліч, але один з найбільш зручних і простих алгоритмів - бездротове підключення за допомогою функціоналу Wi-Fi Miracast.
Для його реалізації виконайте наступну схему дій:
1. Підключіть приставку до телевізора за допомогою кабелю HDMI.
2. Активуйте на медіаплеєрі додаток "Miracast".
3. Якщо не підключений Wi-Fi, увімкніть його.
4. Запускаємо додаток "Miracast" на телефоні (його потрібно завантажити і встановити заздалегідь) і вибираємо "Wi-Fi Display" - "Включити загальний доступ до екрану" - "Пошук".
5. Активуємо пошук пристроїв на приставці.
6. Підтверджуємо сполучення на обох пристроях.
7. Отримуємо вивід зображення зі смартфона на великий екран телевізора.
Картинка і всі функції керуються з телефона.
До речі, Айфони на iOS можуть підключатися до телевізора через приставку AirPlay або адаптер Lightning Digital AV.
Крім того, існують моделі смартфонів, оснащені HDMI-виходом (наприклад, LG 2X) або з підтримкою MHL або SlimPort. Для перших використовуйте просто кабель HDMI. Другі можна підключати через спеціальний перехідник Micro USB to HDMI.
Як підключити Смарт ТВ приставку до монітора:
Якщо у вас є невикористаний монітор, за допомогою медіаплеєра його цілком можна перетворити на телевізор зі Смарт ТВ. Адже по суті один від іншого відрізняється тільки наявністю приймача.
Для старих ЕПТ-моніторів, оснащених тільки аналоговим входом VGA (D'SUB) необхідний перехідник - адаптер від HDMI до VGA. Простежте, щоб адаптер був з аудіороз'ємом, куди ви підключите активні колонки. В іншому алгоритм відповідає ходу дій з телевізором. Але HDMI кабель від Смарт ТВ приставки потрібно підключити до перехідника. А потім вся ця конструкція сполучається з монітором.
Як підключити ТВ приставку до Інтернету:
Щоб отримати доступ до всіх сервісів, медіаплеєр потрібно підключити до всесвітньої павутини. Основних варіантів дій два — дротове або бездротове підключення. Яке саме рішення вибрати, залежить від моделі медіаплеєра (підтримки інтерфейсів), режиму використання пристрою.
Дротове підключення:
Якщо приставка оснащена портом Ethernet, ви встановили її стаціонарно і не плануєте часто переставляти з місця на місце, дротове підключення до інтернету буде оптимальне — такий коннект стабільний, дані передаються швидко, на сигнал не впливають відстань до роутера і наявність перешкод (стін, масивних меблів тощо).
Для підключення досить вставити LAN-кабель або патч-корд від роутера до відповідного порта на панелі медіаплеєра, а в меню активувати пункт «Ethernet» (тип мережі «дротове з'єднання» або інша аналогічна назва). Налаштування, як правило, відбувається автоматично. Якщо після повного завантаження параметрів з'єднання не встановлено, доведеться попрацювати вручну. Для цього в пункті Ethernet введіть ті ж настройки, які ви використовуєте при приєднанні свого комп'ютера до всесвітньої павутини. Врахуйте, що IP-адреса повинна відрізнятися від адреси ПК на одиницю (в останній цифрі). Швидкість передачі даних буде залежати від тарифу вашого провайдера і обраного типу інтерфейсу (1 Гбіт/с або 100 Мбіт/с).
Бездротове підключення Wi-Fi:
Інтернет-кабель не завжди вписується в інтер'єр, число патч-кордів під рукою може бути обмежене, а приставка періодично переставлятися з кімнати в кімнату. Для будь-якої з цих ситуацій чудовою альтернативою стане бездротове підключення через Wi-Fi.
Для установки конекту виконайте просту схему дій:
1. Підключіть Smart-приставку до телевізора.
2. Після завантаження пристрою зайдіть в меню налаштувань TV Box.
3. Відкрийте пункт меню "Wi-Fi". За замовчуванням він відключений, переведіть повзунок в активний режим.
4. Почнеться пошук доступних мереж. Це займе кілька секунд або хвилин.
5. В списку виберіть вашу домашню мережу Wi-Fi.
6. Введіть пароль вашої точки доступу вайфай і натисніть кнопку підтвердження.
Після цього медіаплеєр отримає бездротове підключення до інтернету і ви зможете використовувати всі доступні online-сервіси.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 233
Як безкоштовно дивитися телебачення через Інтернет?
Програма для безкоштовного перегляду українського телебачення через Інтернет.
З розвитком Інтернет-технологій, розширенням мережі та збільшенням швидкості Інтернету в користувачів комп'ютерів і мобільних пристроїв появилася можливість переглядати відео онлайн без завантажування на пристрій. Також стало актуально переглядати телебачення через Інтенет, для цього існують різні сайти та додатки. Ще до недавна всі ці можливості в основному були доступні на ПК і деякі кмітливі користувачі виводили зображення на екран телевізора підключаючи до нього комп'ютер. Таке рішення було не зручним, тому з часом появилися нові моделі телевізорів з функцією SMART TV, які були оснащені вбудованим міні комп'ютером з програмною оболонкою. Такі телевізори можуть підключатися до Інтернету через Wi-Fi або Lan Port і відтворювати контент онлайн. Але як бути якщо телевізор немає вбудованої функції SMART і можливості купити новий телевізор з функціє SMART також немає? Або як підключити старий телевізор до Інтернету? На допомогу прийшли міні-комп'ютери на основі операційної системи ANDROID, які мають відносно не високу вартість і широкі можливості. Навіть сама дешева модель може перетворити ваш телевізор в повноцінний SMART TV.
Сучасні ANDROID TV приставки мають багато різних можливостей і це не тільки перегляд телебачення через Інтернет, а також можливісь користуватися багатьма іншими сервісами та додатками.
Розширення мережі і збільшення швидкості Інтернету, а також перехід на 4G дозволили багатьом українцям дивитися телебачення не тільки на телевізорі чи комп'ютері але і на мобільних пристроях практично в будь-якому місці де є Інтернет.
З ростом можливостей на ринку з'являється багато пропозицій перегляду телебачення через Інтернет, але виникає проблема вибору способу перегляду, а також компанії партнера.
Розглянемо методи перегляду телебачення через Інтернет:
• Перегляд телеканалів на сайтах.
Найпростіший і дешевий спосіб дивитися Інтернет телебачення безкоштовно без реєстрації, але при цьому з низькою якістю і мінімальними можливостями - за допомогою звичайного браузера. Щоб знайти сайт улюбленого телеканалу досить вбити у пошуковику «офіційний сайт (назва каналу)» і перейти за посиланням. Перехід на прямий ефір на сайті телеканалу зазвичай можна знайти в одному з верхніх меню. Або ж Ви можете задати в браузері пошук по фразі «дивитися ТБ онлайн» і вибрати потрібний варіант сайту з переліку, що відобразився.
• Скористатися послугою IPTV в Інтернет провайдера.
Щоб дивитися ТБ через Інтернет, Ви також можете замовити цю послугу в одного з Інтернет провайдерів в Україні. Зазвичай за такою послугою звертаються в ту компанію, яка надає Інтернет в квартирі, проте опцію телебачення можуть пропонувати не всі фірми, а тільки великі оператори.
Доступ до телебачення через IPTV (з англ. телебачення по Інтернет протоколу) від провайдера вважається одним з найбільш зручних способів перегляду, так як передбачає можливість дивитися безліч програм (сотні каналів, в тому числі тематичних) у високій якості з додатковим функціоналом (перегляд архівного відео, без реклами, запис та ін.).
Але такий сервіс не безкоштовний. Для високої якості зображення зазвичай ще потрібна приставка для перегляду ТБ через Інтернет і підключення Вашого телевізора до Інтернету.
• Скористатися послугами компанії постачальника OTT.
Технологія OTT (з англ. Over-The-Top - «поверху приставки», інтерактивне, цифрове онлайн телебачення) дозволяє дивитися телеканали онлайн без прив'язки до провайдера Інтернету і навіть пристрою - подивитися ТБ через Інтернет можна на будь-якому зручному для Вас пристрої: телевізорі, ноутбуці, планшеті і навіть смартфоні. Крім цього, Вам не доведеться підписувати будь-які документи і зустрічатися з менеджерами компанії для підключення - всю процедуру можна здійснити онлайн за 5-10 хвилин. Для цього потрібно зареєструватися на сайті компанії - постачальника OTT і оплатити доступ до сервісу за допомогою банківської карти. Завершити співробітництво також можна в будь-який час з мінімальними зусиллями - припиніть оплачувати доступ і послуга відключитися автоматично.
При цьому OTT-компанії часто заманюють клієнтів акційною підпискою на один і навіть кілька місяців за символічну плату в розмірі декількох гривень. В Інтернеті можна знайти і безкоштовні версії онлайн кінотеатрів з великими каталогами серіалів, фільмів і телепередач для перегляду. Однак в цьому випадку Вам доведеться дивитися безліч реклами під час перегляду або придбати платну версію програми, щоб відключити таку опцію.
Таким чином вартість OTT телебачення трохи нижче, ніж IPTV, а перелік телеканалів буде більшим.
Що вибрати?
Сучасні технології роблять підключення до OTT телебачення більш привабливим. Тут і більше телеканалів, і дешевше обслуговування, та й дивитися будь-які передачі можна одночасно на 4-10 пристроях, будь то телевізор або смартфон, наприклад, під час дороги на роботу. У той же час не полінуйтеся поцікавитися у вашого Інтернет провайдера чи є у нього опція онлайн телебачення і яка її вартість, адже нерідко провайдери пропонують знижки для своїх клієнтів.
Якщо ви рідко дивитеся телевізор і можете змиритися з недуже висою якістю зображення, а також готові дивитися рекламу - можете скористатися офіційним сайтом телеканалу або Інтернет кінотеатром абсолютно безкоштовно.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 221
Супутникове телебачення 2022
Налаштування супутникової антени 2022
Як налаштувати супутникове телебачення 2022
Нові частоти супутникових каналів України 2022
Українське телебачення тепер доступно на супутнику в незакодованому вигляді.
Це було зроблено для того, щоб українці змогли безкоштовно переглядати телебачення вразі відсутності ефірного сигналу.
Для перегляду українських каналів через супутник потрібно, супутникову антену та будь-який самий простий цифровий супутниковий ресивер (тюнер).
Також хочемо нагадати, що робити, якщо ворог відключив українське ефірне телебачення:
Якщо окупанти відключили українське ефірне телебачення, то дивитися українське телебачення, а також слідкувати за ситуацією в країні і новинами можна іншими способами. Окрім ефірного мовлення, отримати безкоштовний доступ до українських каналів можна кількома іншими способами:
• На супутнику. Щоб переглядати телебачення, потрібна супутникова антена та супутниковий ресивер (тюнер).
• На Youtube. Більшість українських телеканалів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є інтернет, то на вебсторінці або у мобільному додатку на Youtube можна знайти бажаний канал. Якщо швидкість інтернету не велика, то у налаштуваннях відео треба обрати нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео - якість - 360р. або 480р. - цього буде достатньо).
• На OTT сервісах. На платформах You TV, Sweet TV, Omega TV, All TV, Kyivstar TV, Megogo. Доступ до українських каналів на цих платформах тепер також безкоштовний. Бажаний канал можна знайти в застосунку (додатку) або на веб сторінці улюбленої платформи.
• Інтернет радіо. Українське радіомовлення через інтернет радіо.
• Українське радіо. Українське радіомовлення через радіостанції.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 125
Як правильно вибрати Смарт ТВ приставку (медіаплеєр) для телевізора?
Перед тим як викласти поради, як вибрати Smart TV приставку (медіаплеєр) для телевізора, розглянемо основні способи отримання медіаконтенту сьогодні.
Незважаючи на успішне розгортання мережі мовлення стандарту DVB-T2, з трансляцією в кожному населеному пункті кількох десятків каналів, потреба користувачів у різноманітному медіаконтенті залишилася незадоволеною. Практично всі запропоновані канали транслюють однообразний програмний продукт, якість якого мало кого задовільняє. Тим більше, що для перегляду цих каналів на більш старих телевізорах необхідний спеціальний тюнер. Перегляд супутникового телебачення також не завжди задовільняє глядачів. По перше, необхідно встановити велику параболічну антену, яка портить зовнішній вигляд будови, а по друге, цікавий контент пропонують тільки платні провайдери і для кожного з них необхідний тюнер, що підтримує певну систему умовного доступу (універсальні тюнери вартують досить дорого).
Тому найбільш привабливим джерелом цікавого та найрізноманітнішого відеоконтенту став Інтернет. Тут можна знайти відеотрансляції на будь-який смак. Але переглядати фільми або новини на екрані монітора не зовсім комфортно, тому багато користувачів вибирають спеціальні Smart телевізори або більш універсальні Smart приставки, які можна підключити до будь якого типу телевізійних приймачів (за вийнятком лампових і дуже старих моделей в яких немає зовнішнього відеовходу). Оскільки вартість Smart TV поки досить висока, а технології не стоять на місці, користувачі все частіше вибирають недорогу альтернативу Smart TV – медіаплеери (Smart приставки). Серед стандартного набору функцій – онлайн перегляд ТБ передач, фільмів або зображень з веб камери, не залежно від їх географічних приналежностей, використання ресурсів відеохостингів (у тому числі платних), можливість доступу в соціальні мережі та програвання записів, збережених на флеш карті або інших накопичувачах.
Основні параметри вибору Smart приставки:
Щоб приставка оптимально підійшла до телевізора, а її функції повністю відповідали вашим очікуванням, необхідно уважно вивчити наступні характеристики вибраної приставки:
• Набір інтерфейсів для підключення до телевізора.
• Аппаратні особливості приставок (процесор, пам'ять, наявність накопителя для зберігання контенту).
• Тип операційної системи.
• Формати відтворюваних файлів.
• Варіанти підключення до мережі Інтернет.
• Форм-фактор корпусу.
• Електроживлення (вбудований або окремий блок живлення, електроживлення через USB).
• Комплектація.
Варіанти підключення до телевізора:
Найкращим способом з'єднання медіаплеєра з телевізійним приймачем вважається кабель HDMI, так як такий варіант дозволяє оцінити всі переваги відеоконтенту у форматі HD або самого високого розширення стандарту SD. Не всі телевізори оснащені портом HDMI. І якщо у вас відносно стара модель телевізора, необхідно при виборі медіа-приставок враховувати наявність відповідних портів на обох пристроях.
Апаратні можливості сучасних приставок:
Зазвичай в телевізорах SMART існують певні обмеження на нарощування можливостей відтворення контенту (габарити, потужність блоку живлення, необхідність спеціального ПО, керуючого всіма компонентами пристрою). Але в медіаплеєрах такі обмеження практично відсутні. Тому вони характеризуються значно вищою швидкістю дії та підтримують більше число додатків, при високій якості зображень на екрані телевізора.
Якщо ще зовсім недавно пристрій з двоядерним процесором, 2 Гб «оперативки» і 8 Гб вбудованого жорсткого диска вважалося межою мрій телефанатів, то сьогодні виробники освоїли випуск високопродуктивних Android приставок на 4-х і навіть 8-ядерних процесорах, з великим об'ємом ОЗУ і збільшеною місткістю жорсткого диска SSD накопичувача або вбудованої флешпам'яті. Найчастіше в сучасних ТВ-приставках застосовуються багатоядерні процесори Rockchip або Amlogic : в найбільш «скромних» за можливостями моделей Rockchip RK3066 (2 ядра), а в найбільш нових з розширеним функціоналом - 8-ядерні Rockchip RK3288 або Amlogic S905. ТВ-приставки, оснащені такими процесорами, можуть підтримувати не тільки будь-який тип контенту, але й досить ресурсоємні ігри.
Щоб підключити інтелектуальну приставку до мережі Інтернет, використовується проводове підключення (порт LAN) або бездротове підключення Wi-Fi. Крім цього більшість приставок оснащені підтримкою Bluetooth 4.0.
Вибір операційної системи ТВ приставки:
Сучасні смарт-приставки за продуктивністю вже наблизилися до ноутбуків і навіть до настільного ПК. Частіше всього в ТВ-приставках використовуються ОС сімейства Windows і Android, але існують пристрої, що працюють на ОС LINUX. Останні не дуже популярні, так як для них достатньо скромний вибір додатків. Також існують універсальні моделі, які підтримують дві «операційки» - частіше всього Windows і Android.
Телевізійні СМАРТ-приставки для Windows відрізняються підвищеними вимогами до системних ресурсів, але тому мають повноцінний BIOS, попередньо встановлений офісний пакет ПО і при вирішенні деяких завдань можуть замінити традиційний комп'ютер.
Приставки Android менш вимогливі до «заліза», тому вони мають більш високу швидкість дії (швидкість перемикання каналів (задач) і якість обробки відео). Більш зручний пошук і менш складний процес встановлення та видалення додатків. Крім цього в мережі можна знайти величезну кількість ігрових і розважальних додатків, набір офісних і спеціальних програм для перегляду телепрограм від більшості провайдерів. Більшість приставок поставляється з уже оформленою підпискою та можливістю льготної пролонгації. Також до переваг андроїд приставок відноситься їх невисока (порівняно з боксами Windows) вартість.
Якщо ви хочете об'єднати переваги пристроїв Android і Windows TV, зверніть увагу на універсальні моделі, які дозволяють вибрати одну з двох «операційок» в процесі завантаження.
Але незалежно від типу операційної системи необхідно віддавати перевагу смарт-приставкам, що підтримують більшу кількість типів медіафайлів. Мінімальний набір повинен включати файли форматів DivX, MP4, MKV, WMA і WMV.
Способи підключення до Інтернету:
При виборі медіаприставки необхідно враховувати особливості побудови доступу до мережі Інтернет і тип встановленого обладнання. При наявності Wi-Fi доступу з достатньо потужним рівнем сигналу можна підібрати інтелектуальну приставку підключеного Wi-Fi адаптера. Якщо є можливість прокладки інтернет кабеля – слід віддати перевагу проводовому підключенню. При цьому підключенні здійснюється через роз’єм RJ45, а якщо на підключенні порту Ethernet не передбачено – через адаптер LAN-USB, підключений до підключення через USB, а до маршрутизатора за стандартною для проводної мережі схемою.
Зовнішній вид:
Частіше всього приставки Android пропонуються у вигляді флешки або невеликого окремого боксу (коробки).
Розумна приставка для телевізора, виготовлена у форм-факторі флешки, характеризується:
• Компактністю.
• Наявністю вбудованого Wi-Fi адаптера.
• Спосіб підключення до телеприймача і електроживленням через порт USB.
• Обмеженою кількістю додаткових роз'ємів.
Такі ТВ-приставки можна підключати тільки до більш сучасних телевізійних приймачів з інтерфейсом USB. За характеристиками вони мало чим відрізняються від медіаплеєрів, виконаних у вигляді невеликої коробки, але ТВ-приставки можна підключати до телевізора через входи AV, HDMI або VGA, і вони в більшості випадків оснащені роз'ємом LAN для підключення до Інтернет-роутера. Також смарт приставки вбудовані в коробку мають краще охолодження внутрішніх компонентів, що дозволяє комплектувати такі пристрої великою кількістю апаратних засобів, розширюючи їх функціональність. Такі медіаплеєри підходять для підключення будь-якого типу телевізора, включаючи старі моделі.
Якої фірми вибрати приставку смарт тв:
При виборі приставки слід більше уваги звертати на її функціональні особливості, ніж на виробника. Більшість недорогих пристроїв випускаються в Китаї, але за якістю та характеристиками вони мало чим уступають іменним виробникам (хіба що тільки ціною). Можна виділити перевірені часом бренди Xiaomi, ASUS, Strong, Beelink і багато інших. Про переваги конкретної моделі можна дізнатися у консультанта.
Додаткові можливості смарт приставок:
Крім аксесуарів, що входять в стандартну комплектацію, можна придбати додаткові пристрої, що розширюють можливості і підвищують комфорт використання медіаплеєра. Це вихідна клавіатура для можливості роботи з офісними та багатьма іншими додатками, спеціальний дистанційний пульт переключення, а також веб-камери та мікрофони для відеозв'язку та інші корисні пристрої.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 169