- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 2142
Лікування комп'ютера від вірусів
Найчастіше причиною поломки ноутбука є віруси, які користувач "збирає", ігноруючи елементарні поради щодо безпеки. У даному огляді Ви зможете прочитати основні ознаки, за якими стане ясно, що Ваш ноутбук став жертвою вірусів, а також, що робити, щоб цього не трапилося надалі.
Ви помітили, що Ваш ноутбук або комп'ютер став вести себе підозріло? Більш того, стали пропадати файли, вискакувати підозрілі вікна і помилки. Значить, пора нести його в комп'ютерний сервіс на лікування, адже зволікання смерті подібно - Ви можете втратити важливу для Вас інформацію. Усунути виниклі проблеми на Вашому комп'ютері або ноутбуці покликана програмна профілактика, послуга, яка надається в нашому комп'ютерному сервісному центрі. Але перед тим як нести до фахівців свою «машинку» і просити провести програмну профілактику, вкрай необхідно провести повне лікування від вірусів.
Компанією проводиться повний комплекс по лікуванню системи від шкідливих програм.
Звідки беруться віруси? Здавалося б, просте запитання, відповідь на яке до початку другого десятиліття нового століття повинен знати кожен. Але, як виявилося, досі люди роблять такі ж безглузді помилки і «хапають» віруси, як і раніше. І хоча наявність на комп'ютері антивірусної програми сьогодні сприймається як само собою зрозуміле, все одно ніщо не дасть 100% гарантію захисту. Найпоширеніші помилки, які відбуваються нашими співгромадянами - це прострочений антивірус на комп'ютері. Багато думають, раз вже він стоїть, то хоч і прострочений, але захистить від уже відомих вірусів. В корені невірне твердження, адже прострочений антивірус знижує працездатність системи на 30%. За той час, поки Ви будете борознити простори Інтернету, не оновлюючи антивірус, встигнете нахапатися стільки вірусів, що може знадобитися повне відновлення системи.
До переліку місць, де Ви можете підхопити вірус, варто віднести:
• Відвідування сайтів з підозрілим вмістом.
• Завантаження неліцензійних програм та іншого.
• Запуск флешок, дисків, дискет, після використання їх на громадському комп'ютері, без попередньої перевірки.
• Перехід за посиланнями та запуск підозрілих файлів, навіть від друзів і тд.
У нашому комп'ютерному сервісному центрі лікування від вірусів здійснюється наступним чином:
• Жорсткий диск тестується на наявність вірусів (не з-під Windows).
• Система сканується п'ятьма різними ліцензійними антивірусними програмами, щоб виключити помилку або пропуск вірусів.
• Щоб відновити роботу системи після очищення від вірусів, необхідно провести програмну профілактику.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 2400
Апаратна профілактика комп'ютера чи ноутбука
Якщо Ваш комп'ютер чи ноутбук став Cам вимикатися, довго "думати", і Ви не можете знайти причину, радимо Вам почитати наш огляд "Апаратна профілактика". У переліку типових помилок користувачів ноутбуків, Ви, як і більшість користувачів, впізнаєте себе, а також дізнаєтеся причини зниження швидкодії Вашого ноутбука.
Кожен день ми виконуємо рутинну роботу по прибиранню, протирання пилу у власній квартирі або ж на робочому місці, але, чомусь, коли мова заходить про дотримання норм у користуванні комп'ютером чи ноутбуком, більшість з нас розводять руки, мовляв, на жаль, не робимо. І дарма, адже вдома Ви бачите, як на полицях осідає пил, точно також пил осідає на деталях комп'ютера чи ноутбука, в першу чергу на системі охолодження.
Досить звичною справою для кожного користувача, є поглинання їжі і напоїв в безпосередній близькості від ноутбука. Цього робити, ясна річ не рекомендується, але ж так приємно буває, після робочого дня, вмоститися з ноутбуком на дивані з пледом, взявши чашку чаю і пачку печива, і поглинати їх, механічно гортаючи сторінки в Інтернеті. І якщо ми хоч якось контролюємо, куди ставимо чашку, щоб не пролити її на клавіатуру (не завжди, правда, як результат залитий рідиною ноутбук), то падають крихти від їжі, а також ворс від пледа, або ж домашніх улюбленців, ми ніяк не можемо цього відстежити.
Мало того, що поставивши ноутбук на плед/покривало/диван (потрібне підкреслити), ми заважаємо нормальній циркуляції повітря, всі навколишні отвори вентиляції втягують довколишній ворс, шерсть, волосся і тд. Все це, зрозуміло, не відразу, але обов'язково відіб'ється на швидкодії ноутбука, і в один прекрасний момент він може просто перестати подавати ознаки життя. Також однією з причин виключення ноутубка можуть бути проблеми з батареєю, тому також непогано б провести тестування акумулятора.
Що ж робити, щоб цього не сталося? Дуже просто - відвідати комп'ютерний сервіс, замовивши послугу «апаратна профілактика ноутбука».
Під апаратною профілактикою комп'ютера чи ноутбука мається на увазі:
• Розбирання комп'ютера чи ноутбука.
• Видалення пилу з систем охолодження.
• Змазування систем охолодження комп'ютер чи ноутбука.
• Видалення відпрацьованої термопасти і нанесення нової.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 2251
Синій екран смерті - що це таке?
Майже кожен користувач спостерігав картину на своєму комп'ютері - синій екран з безліччю цифр і з купою білих написів, які звичайному користувачеві нічого не скажуть. Причому поява цього екрану настільки раптово, що в народі його прозвали «синій екран смерті» (англійською blue screen of death). Зазвичай після появи екрану, комп'ютер перестає реагувати, зависає, і оживає тільки після перезавантаження через кнопку Reset.
Причини появи синього екрану смерті:
Синій екран смерті з'являється в результаті критичної помилки, що призводить до екстреного завершення роботи. Насправді, незважаючи на таку страхітливу назву, поява екрану задумана Windows спеціально, оберігаючи систему від більш серйозних проблем, які можуть виникнути безпосередньо із залізом.
Що ми маємо на увазі під «критичною помилкою»? Під час спроби виконання завдання, система зіткнулася з проблемою, яку вона вирішити не в змозі, тому єдиний вихід для системи - здійснити аварійну перезавантаження, попередньо сповістивши про проблеми у вигляді коду помилки, адреси місця помилки і назви файлу драйвера, в якому відбувся збій. Завдяки цій інформації, при наявності знань, звичайно, ви можете зрозуміти і усунути, де стався збій. Наприклад, помилка з кодом Stop 0x000000EA nv4_disp сигналізує нам про те, що саме файл nv4_disp, який є файлом драйверів відеокарти, став причиною появи на екрані. Як тільки система зіткнулася з подібною помилкою, перед перезавантаженням вона блокує всі і створює дамп-файл в системному журналі, за яким у подальшому, фахівці зможуть визначити і усунути причину.
Насправді в системі міг статися випадковий збій, і подібне може більше не повторитися. Якщо при перезавантаженні Ви спокійно увійшли в безпечний режим і комп'ютер працює, то причина криється в драйверах. Неправильно поставлені драйвера можуть викликати системні помилки, що призводять до появи синього екрану смерті. Щоб такого не відбувалося, необхідно відключити і потім видалити несправний драйвер, після чого поставити його по новій. Якщо Ви не знаєте причину або ж синій екран з'являється дуже часто і кожен раз з новим кодом помилки, Вам необхідно провести програмну профілактику самостійно або в сервісному центрі.
Перелік популярних причин виникнення синього екрану смерті:
• Неправильно встановлені драйвера.
• Некоректні для вашої операційної системи драйвера.
• Збій в роботі драйверів.
• Конфлікт пристроїв.
• Конфлікт додатків.
• Віруси.
• Перегрів «заліза».
Настійно рекомендуємо Вам не ігнорувати синій екран, так як одного разу пристрій, що сигналізував про проблему, стане причиною непрацюючого комп'ютера.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 2402
Програмна профілактика комп'ютера чи ноутбука
Як тільки Ви помітили, що загальна продуктивність Вашого комп'ютера чи ноутбука впала, під час роботи почали вискакувати підозрілі вікна з помилками, без видимої причини пропадає Інтернет - це означає, що у Вашій системі накопичилася певна кількість помилок, які заважають нормальній роботі ноутбука, виправити які допоможе програмна профілактика. У даному огляді детально розписаний весь комплекс заходів, які входять в програмну профілактику.
Працюючи за комп'ютером або ноутбуком тривалий період, Ви напевно помічали, що з часом він починає «думати» довше, підвисати, довго завантажує систему або ж довго вимикається - це явна ознака того, що з програмним обладнанням не все в порядку. Також ознаками неправильної роботи можна назвати такі причини, як, починають «злітати» драйвера, при запуску або під час роботи починають вискакувати незрозумілі вікна з помилками, вискакує синій екран, або ж без видимої причини пропадає Інтернет. Все перераховане вище є наслідком програмного збою комп'ютера або ноутбука, і прямо підтверджує, що йому необхідна програмна профілактика.
Програмна профілактика проводиться раз на півроку, щоб уникнути неприємних наслідків для Вашої техніки.
Під програмної профілактикою розуміється - комплекс необхідних заходів, спрямованих на виявлення та усунення несправностей у програмному обладнанні Вашого ноутбука або комп'ютера.
Програмна профілактика комп'ютера включає в себе наступні заходи:
• Перевірка на наявність всіх необхідних драйверів.
• Встановлення всіх оригінальних драйверів.
• Очищення реєстру.
• Очищення системи від шкідливих файлів (cookies) і вірусів*
• Очищення системи від залишків неправильно видалених програм.
• Виправлення помилок Windows на жорсткому диску.
• Відновлення пошкоджених файлів.
• Проведення дефрагментації дисків.
Якщо Ви хочете, щоб Ваш ноутбук працював на повну потужність, не зависав при обробці навіть незначної інформації, то програмна профілактика допоможе Вам у цьому.
*Важливо!
Перед проведенням програмної профілактики необхідно провести повне лікування системи від вірусів, інакше виконана робота не матиме ніякого ефекту.
- Деталі
- Категорія: Articles
- Дата публікації
- Admin,
- Перегляди: 2161
Чому не працює ноутбук?
Що робити, якщо комп'ютер перестав працювати?
Перш ніж дзвонити в нашу технічну підтримку, спробуйте спочатку самі виправити несправність, або хоча б правильно її діагностувати. При ремонті ПК правильна діагностика - вже половина успіху.
Отже, декілька порад, які можливо Вам допоможуть:
• Якщо виникла нова проблема в ПЗ (Програмне Забезпечення), то спробуйте перезапустити сеанс Windows.
• Якщо дія перша не допомогла, то у нас є ще один перевірений найпростіший спосіб ремонту, перезапуск комп'ютера (можна навіть фізично відключити його від мережі, і через 30 сек. включити). Все ще не працює? Тоді застосуємо важку артилерію.
• Якщо з незрозумілої причини неможливо зайти в Internet, чи виникло вікно на весь робочий стіл з проханням відправити СМС, або просто ПК різко став працювати повільніше, то причина цього - вірус. Але не засмучуйтеся, проти цієї погані давно розроблено зброю - антивірус. Запустіть Ваш улюблений антивірус і дайте йому завдання на сканування всього ПК повністю.
• Якщо вірус виявився хитріше і зламав Ваш антивірус - то це теж ще не кінець боротьби. Наступний крок - запустити систему з диска (без встановлення, по технології LiveCD). І з цієї віртуальної системи запустити "чистий" антивірус.
• Можливо, навіть цей крок не допоможе - тоді або вірус дуже серйозний Вам попався, або проблема в залізі. Такі непрості віруси видаляються вручну - доведеться звертатися до фахівців з обслуговування і ремонту ПК, наприклад, до нас.
• Якщо проблема в залізі, то тут теж є один простий спосіб лагодження - перевірити всі контакти. Тобто упевнитися, що конектори не розхитані, штекери в них встромлені, проводи не зігнуті і взагалі щоб не було явних фізичних ушкоджень. Не полінуйтеся, відкрийте кришку корпусу і переконайтеся, що і всередині теж все в порядку.
• Якщо Ви відкрили кришку корпусу і жахнулися "чистоті" всередині, то схоже саме час для прибирання. Коли приберете пил, особливо з кулерів (вентиляторів), можливо ПК повернеться в працездатний стан - процесор не буде більше перегріватися. Пам'ятайте, що Вашому ПК потрібно регулярне обслуговування і профілактичний ремонт - хоча б змащення кулерів і очищення від пилу.